reklamı kapat

POPÜLER

Avengers Endgame

Sıkı durun; Iron Man’i “kurtaran” Avengers Endgame fragmanı [Video]

Captain Marvel gişede esip gürlerken, Avengers Endgame yepyeni bir fragman paylaştı. 26 Nisan’da vizyona girecek olan film geri sayımı başlatıyor.

Avengers Endgame, vizyondaki macerasına başlamak için gün sayarken, Marvel fim için yepyeni bir fragman yayınladı. Kahramanlarımızın geçmişi gözlerinin önünden bir film şeridi gibi geçerken, farklı zaman dilimlerinden sahneler bizleri karşılıyor. Geçmişte yaşananlara ufak bir dokunuş yapan film yeni kostümleri de ortaya çıkarıyor. Ama her şeyden önemlisi, yeni fragman Tony Stark’ın kurtuluşunu müjdeliyor. Fragmanın sonunda kahramanlarımız yeni kostümleriyle yürürken, Iron Man de onların yanında yer alıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Thor ve Captain Marvel buluşuyor

Düşündüğümüzden de fazla yeni sahne içeren fragmanda, Captain Marvel da yer alıyor. Marvel Sinematik Evreni’nin iki büyük gücü olan Captain Marvel ve Thor karşı karşıya geliyor. Hikayenin zaman dilimini açık etme konusunda ise hayli karmaşık bir fragmanın bizi beklediğini söyleyebiliriz. Zaman yolculuğu olasılıkları artarken birden fazla tarza sahip Black Widow da “paralel evren” teorilerini körüklüyor. Ne gerekirse yapmaya hazırlanan kahramanlarımız, kurtuluş için büyük bir risk almaya hazırlanıyor.

Avengers Endgame 26 Nisan‘da bir devri kapatmaya hazırlanıyor. Marvel Sinematik Evreni’nin 3. evresini kapatacak olan filmde önemli kahramanları kaybetme ihtimalimiz de bulunuyor. Yeni filmle ilgili teoriler zaman yolculuğu üzerinde yoğunlaşırken, Captain Marvel’ın da “süper güç” olarak Thor ile beraber son vuruşu yapması bekleniyor. Yayınlanan fragmanı haberin üzerinden izleyebilirsiniz.