reklamı kapat

POPÜLER

Avengers Endgame

Thanos’u yenmeye odaklanan Avengers Endgame tanıtımı [Video]

Avengers Endgame fragmanının gün yüzüne çıkmasının ardından Marvel stüdyoları yeni bir televizyon tanıtımını izleyicilerle paylaştı. Bu kısa tanıtımda kahramanlarımız Thanos’u alt etmeye ve sevdiklerine yeniden kavuşmaya odaklanıyor.

Yeni Avengers Endgame tanıtımı

Marvel stüdyolarının gizlilik dolu tanıtım çalışmaları devam ediyor. Paylaşılan fragmanlar olabildiğince az görüntü içeriyor. Böylece izleyicilerin heyecanı korunuyor. Geçtiğimiz günlerde beklemediğimiz bir anda paylaşılan fragmanın da yarısı eski görüntülerden oluşuyordu. Hazırlanan televizyon spotu da fragmanın yolundan gidiyor. Başlangıçta Black Panther ve Doctor Strange gibi kaybettiğimiz kahramanların eski görüntülerini seyrediyoruz. Bizlere Captain America’nın sesi eşlik ediyor. Görüntüler akarken “Yenildik. Hep birlikte. Arkadaşlarımızı kaybettik. Ailemizi kaybettik. Bugün kaybettiğimiz her şeyi kazanma şansımız var. Onları geri kazanayacağız. Sonucu ne olursa olsun.” sözlerini sarf ediyor. Ardından Hawkeye ve Iron Man’in “Sonucu ne olursa olsun.” sözlerini tekrar ettiğini duyuyoruz. Captain America’nın bu sözleri bir motivasyon konuşmasını andırıyor. Sanki ordusunu savaşa hazırlamak için son sözlerini sarf ediyormuş gibi hissettiriyor. O yüzden bu sözleri Thanos’a karşı verdikleri mücadelenin kilit anlarından birinde sarf edeceğine inanıyoruz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Joe ve Anthony Russo’nun yönettiği Avengers Endgame filmini 26 Nisan’dan itibaren seyredebileceğiz. Paylaşılan yeni televizyon tanıtımını ise haberimizin girişinde bulup seyredebilirsiniz.