reklamı kapat

POPÜLER

Avengers Endgame

Iron Man, Captain America ve Captain Marvel kostümlerini gösteren Avengers Endgame sızıntısı

Marvel her ne kadar işleri gizli tutmaya çalışsa da sızdırılan Avengers Endgame oyuncakları Iron Man, Captain America ve Captain Marvel‘ı bir araya getiriyor.

26 Nisan‘da vizyona girecek olan Avengers Endgame için Marvel dikkatli davransa da sızıntıların arkası kesilmiyor. Bu kez Iron Man, Captain America ve Captain Marvel oyuncaklarının sızıntısıyla karşı karşıyayız. Daha önce Ronin oyuncağının da sızdırıldığı oyuncak serisinde, Iron Man ve Captain America yeni Avengers kostümleriyle görünüyor. Geçmişteki set sızıntıları düşünüldüğünde bu kostümün Kuantum Evreni‘ne girişte kullanıldığına inanılıyor. Son sızıntıda Black Widow’un elindeki Kuantum Saati de bu teorileri körüklüyor. Iron Man’in kostüm içinde görünmesi ise karakterin uzaydaki zor durumdan kurtulacağını işaret ediyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Avengers Endgame Iron Man
Avengers Endgame Captain America
Avengers Endgame Captain Marvel

Iron Man nasıl kurtulacak?

Iron Man’in kurtuluşu konusundaki en popüler teorilerden biri Captain Marvel’ın onu kurtaracağı yönünde olsa da, yine geçmişte sızan görüntüler Pepper Potts’un da Tony Stark’ı kurtarmaya gidebileceğini gösteriyor. Ancak şunu da unutmamak gerek ki, Avengers Endgame için yönetmen Russo kardeşler sahte sahneler çektiklerini belirtmişti. Bu yüzden Pepper Potts’un zırhlı görüntüleri filmde yerini almayabilir de. Captain America’nın ise Kuantum Evreni üzerinden zaman yolculuğu yapacağı düşünülüyor. Son sızıntılar sonrası gelişen teoriler, kahramanlarımızın farklı zaman dilimlerine giderek taşları toplayacağı yönünde yoğunlaşmıştı.

8 Mart’ta vizyona girecek olan Captain Marvel sonrası izleyeceğimiz Avengers Endgame’in Super Bowl 2019’da yayınlanan kısa tanıtımını haberin devamından izleyebilirsiniz.

İlgili video