reklamı kapat

POPÜLER

Avengers Endgame Iron Man

Avengers Endgame sonrası Marvel ile anlaşması biten oyuncular

Avengers Endgame için geri sayım başlamışken, Iron Man gibi popüler karakterlerin de vedası yaklaşıyor olabilir. Dördüncü filmle beraber bazı kritik isimlerin Marvel ile anlaşması sonlanıyor.

Avengers Endgame, heyecan verici bir maceranın kapılarını aralarken; film sevilen bazı karakterler için de bir son anlamına gelebilir. Uzun zamandır bu filmle beraber seriye veda edebilecek olan kahramanların kimler olacağına dair teoriler ortaya atılıyor. Hatta öyle ki Captain America karakterine hayat veren Chris Evans’ın ayrılacağına işaret eden tweet’leri dahi bulunuyordu. Peki işin anlaşma boyutu ne alemde dersiniz? Avengers Endgame sonrası Marvel ile tüm anlaşmaları tamamlanan oyuncular listesine baktığımızda teoriler biraz daha korkutucu hale geliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Iron Man, Captain America ve Thor tehlikede

Captain America’yı canlandıran Chris Evans ve Thor’a hayat veren Chris Hemsworth‘ün dördüncü Avengers filmi sonrası Marvel ile anlaşmasının tamamlandığı biliniyordu. Şimdi bu listeye Iron Man rolündeki Robert Downey Jr. da eklenmiş durumda. Ünlü oyuncunun da bu filmden sonra yeni bir Marvel filmi için anlaşması bulunmuyor. Tabii bu filmin ardından yeni anlaşmalar yapılmayacağı anlamına gelmiyor. Halihazırda herhangi bir spoilerı önleyebilmek için Marvel ekibi anlaşmaların tarihini ertelemiş olabilir. Ancak Robert Downey Jr.’ın dilinden düşürmediği rolü bırakma açıklamaları ve Chris Evans’ın kafa karıştırıcı tweet’leri düşünülünce, bu olasılık artıyor gibi görünüyor. Öte yandan Thor’un ayrılık vakti için daha çok erken olduğunu da düşünmeden edemiyoruz. Tüm bu sorular ve daha fazlasının cevabı 24 Nisan‘da bizlerle buluşacak.

İlgili video

Avengers Endgame fragmanı