reklamı kapat

POPÜLER

Avengers Endgame

Avengers Endgame fragmanındaki Iron Man aldatmacası

Avengers Endgame fragmanı hemen her Marvel fragmanında olduğu gibi bazı aldatmacalar barındırıyor. Onlardan biri Iron Man sahnesiyle ilgili olabilir.

Bildiğiniz gibi Avengers Endgame fragmanını uzayda sıkışıp kalmış bir Iron Man ile açıyoruz. Suyu ve yemeğinin bittiğini kaydeden Tony Stark’ın, kaskı ile Pepper Potts’a mesaj göndermeye çalıştığı görünüyor. Bu sahne doğal olarak izleyicide Avengers: Infinity War sonrası bir sahneymiş gibi bir algı yaratıyor. Ancak durum öyle olmayabilir. Hayranların dikkatini çektiği noktada Iron Man’in kaskının sağ tarafının zarar gördüğü ancak Thanos savaşında sol tarafın parçalandığı belirtiliyor. Avengers: Infinity War’da kaskın sol tarafını adeta söken ve daha sonra kaskı Iron Man’in kafasından “uçuran” Thanos’un ardından kask nanoteknoloji ile kendini bir şekilde biraz da olsa onarsa da yanlış tarafta zarar olması düşündürüyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Avengers Endgame Iron Man

Iron Man sahnesi Infinity War sonrası olmayabilir

Marvel Studios geçmişte de fragmanlarda bilinçli olarak hatalı detaylara yer vermişti. Thor’un gözü ya da Infinity War savaşında koşan Hulk görüntüsü gibi benzer pek çok içerik çalışması bulunuyor. Burada da Iron Man sahnesi Marvel Studios’un hayranlar için hazırladığı bir aldatmaca gibi görünüyor. Herkes Infinity War sonrası Tony Stark’ın nasıl kurtulacağını tartışırken, izlediğimiz sahe Infinity War’u takip eden bir sahne dahi olmayabilir. Film 26 Nisan 2019‘da vizyondaki yerini alacak. Tony Stark’ın macerasının nasıl şekilleneceğini de o zaman göreceğiz.

İlgili video

Avengers Endgame fragmanı