reklamı kapat

POPÜLER

Avengers Endgame poster

Marvel’a Avengers Endgame posterini yeniden paylaştıran hata

Marvel Studios, dün Avengers Endgame için bir fragman ve bir de poster paylaştı. Ancak poster beraberinde bir krizi getirdi.

Heyecanla beklenen Avengers Endgame, geçtiğimiz gün aniden bir fragman paylaşarak filme duyulan sabırsızlığı artırmayı başardı. İlgi çekici fragmanda dikkat edilmesi gereken çok fazla detay vardı. Ancak belki de en şaşırtıcı olan Tony Stark’ı yeni Avengers kostümüyle fragmanın sonunda ekibin arasında görmek oldu. Bu durum akıllara farklı farklı teorileri getirirken, “Acaba bir fragman aldatmacası mı?” diye düşündürmeden de etmiyor. Bildiğiniz gibi Avengers: Infinity War fragmanında da Hulk, aslında olmadığı bir yerde gösterilmişti. Heyecan verici fragmanın ardından Marvel vakit kaybetmeden bir de poster paylaştı. Ancak posterdeki eksikliği keskin gözlü hayranların fark etmesi üzerine firma hızlı bir düzeltme yapmak zorunda kaldı.


İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Poster yeniden paylaşıldı

Hayranlar posterin üzerindeki oyuncu isimleri arasında Danai Gurira‘nın olmadığını fark etti. Black Panther filminde Okoye karakterini canlandıran Gurira, Wakanda’daki büyük savaşta hayatta kalanlar arasında yer alıyor. Posterde de Captain Marvel’ın hemen yanında duruyor. Marvel Studios’un bu konuyla ilgili tweetlere boğulmasının ardından yaklaşık 7 saat sonra firma yeni bir tweet paylaştı. Posterin düzenlenmiş halini yayınlayan Marvel’ın hayranlara cevabı ise şöyle oldu: “Daha en başından orada olması gerekiyordu. Marvel Studios’un resmi Avengers Endgame posterine bir bakın.” Tweet’e Danai Gurira da etiketlenirken #WakandaForever hashtag’i de unutulmuyor. Yeni düzenlemeyle beraber posterde yer alan 13 oyuncunun da ismi posterin üzerinde yazıyor.

26 Nisan‘da vizyondaki yerini alacak olan Avengers Endgame fragmanını haberin devamından izleyebilirsiniz.

İlgili video