reklamı kapat

POPÜLER

Avengers Endgame posteri

Hayatta kalanları bir araya getiren yeni Avengers Endgame posteri

Yepyeni bir fragmanla beklentileri hiç olmadığı kadar artıran Avengers Endgame için fragman sonrası yeni bir poster paylaşıldı.

26 Nisan’da vizyona girecek olan Avengers Endgame, yayınladığı yeni fragmanla heyecanı hiç olmadığı kadar artırıyor. İlk fragmanda uzayda sıkışıp kalmış bir Iron Man’in ardından yeni fragman Iron Man’i karaya indiriyor. Avengers üyelerini yeni kostümleriyle gördüğümüz fragman, aynı zamanda Black Widow’un da üç farklı tarzını birden barındırıyor. Olayların geçtiği zaman diliminde bir karmaşıklık yaratan bu durum elbette yeni pek çok teoriye de kapıları aralamayı başarıyor. Fragmanın ardından Marvel Studios ise yeni bir poster yayınladı. Orijinal Avengers üyelerini de bir araya getiren posterde onlara Captain Marvel eşlik ediyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Avengers Endgame posteri

İlk altılı buluşuyor

Hayatta kalan kahramanlarımızı bir araya getiren posterde Avengers’ı oluşturan altılı ilk dikkati çeken detay oluyor. Captain America’yı tam merkezine oturtan poster, karakterden beklentileri de hiç olmadığı kadar yükseltiyor. Thanos’u geri plana alan poster, kahramanlarımızın Thanos’la savaşmadan önce çözmesi gereken önemli sorunları olduğunu vurguluyor. Ancak yeni poster kahramanlarımızın yeni kostümlerini içermiyor.

Avengers’ın “ne gerekirse” yapmaya hazır olduğu filmde Tony Stark’ın da o umutsuz durumdan nasıl olup da çıktığı en çok merak edilen detaylar arasında kalıyor. Marvel’ın Bunu gizlemeyerek ortaya sermesi ise düşündüğümüzden daha farklı bir senaryo ile karşılaşabileceğimizi işaret ediyor. Ağırlıklı teoriler Ant-Man bağlantılı kuantum evreni ve zaman yolculuğu üzerine yoğunlaşırken; işi bir adım ileri taşıyarak “paralel evren” teorisini canlı tutan hayranlar da bulunuyor. Yayınlanan yeni fragmanı haberin devamından izleyebilirsiniz.

İlgili video