reklamı kapat Advertisement

POPÜLER

Avengers 4 Avengers Endgame

Avengers Endgame fragmanıyla gelen ilk rekor

Avengers 4 filmi nihayet ismini Avengers Endgame olarak açıkladı. Yayınlanan fragman ise filmin ilk başarısını beraberinde getiriyor.

Advertisement

Haftalardır beklediğimiz Avengers 4 fragmanı nihayet yayınlandı ve filmin adının Avengers Endgame olacağını açıkladı. Fragmanla beraber ilgi çekici detaylar da bizlerle buluştu. O detayları teorilerle beraber incelediğimiz yazımıza buradan ulaşabilirsiniz. Elbette bu kadar heyecanla beklenen fragman beraberinde bir başarıyı da getiriyor. Marvel Studios’un Twitter hesabı üzerinden paylaşılan bilgiye göre fragman 24 saat içinde en çok izlenen film fragmanı olarak tarih yazıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

24 saatte 289 milyon izlenme

Açıklanan verilere göre Avengers Endgame fragmanı 24 saatte 289 milyon kez izlenmiş durumda. Bu verilerle rekor kıran fragmanın bu kadar çok izlenmesi ise elbette şaşırtıcı olmadı. Bir türlü yayınlanmayan fragmanın 5 Aralık’ta yayınlanacağı duyurulmuş ancak daha sonra eski Amerika Başkanı George H.W. Bush’un cenazesi sebebiyle yayın tarihi 8 Aralık olarak değişmişti. Uzun süreli ertelemeler, filmin adının bir türlü açıklanmaması derken, hayranların fragmana saldırması ise beklenen bir durumdu.

Fragmanda ise bize neredeyse hiç ipucu vermeyen Marvel buna rağmen teori oluşturacak kadar içerik sağlıyor. Scott Lang’in büyük rol oynamasını beklediğimiz filmin ilk fragmanının yıldızı ise Iron Man oldu elbette. Fragman ne yazık ki Captain Marvel’lı sahneleri ise göstermiyor. Film 26 Nisan 2019‘da vizyondaki yerini alacak. Yayınlanan fragmana haberin devamından ulaşabilirsiniz.

İlgili video

Filmin fragmanı