reklamı kapat

POPÜLER

Avengers 4

Avengers 4 fragmanını bekleyenlere kötü haber

Bugün Türkiye saati ile 17:00’dan sonra yayınlanması beklenen Avengers 4 fragmanı bir kez daha ertelenmiş gibi görünüyor.

Gelmek bilmeyen Avengers 4 fragmanı bir kez daha ertelenmiş gibi görünüyor. Bildiğiniz gibi geçtiğimiz günlerde Captain Marvel fragmanının ardından 5 Aralık’ta yeni fragmanın yayınlanacağı sızmıştı. Sektörde tarih konusunda hep doğru sızıntılara imza atan iki farklı isim tarafından onaylanan bu tarih sonrası şimdi yine aynı isimler fragmanın ertelendiğini belirtiyor. Collider’dan Steven Weintraub‘un attığı tweet’te “Size biraz bilgi vereyim. Avengers 4 fragmanının geçen hafta yaynlanacağını duymuştum. Sonra tarih bu çarşamba olarak değişti. Şimdi de tarihin yeniden ertelendiğini duyuyorum. Yani biri size fragmanın ne zaman geleceğini kesin olarak bildiğini söylüyorsa bilin ki neden bahsettiği hakkında bir fikri yok.” Öte yandan fragmanın 5 Aralık’ta yayınlanacağını söyleyen Daniel R aynı fikirde değil, hatta net tarih de veriyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Avengers 4 fragmanı 7 Aralık’a ertelendi iddiası

Ertelemenin sebebinin eski Amerika Başkanı George H.W. Bush‘un cenazesi olabileceği iddia ediliyor. Ancak bir netlik yok. 5 Aralık tarihini öne atan, Super Bro Movies’den Daniel R, fragmanın kesin olarak 7 Aralık Cuma günü geleceğini iddia ederken, Slash Film’de Peter Sciretta ilginç bir açıklamada bulundu. Sciretta, “Herkes sorduğu için yazıyorum. Marvel’ın çarşamba günü için bir planı vardı. Ancak bu planın gerçekleşecek olan büyük cenaze yüzünden ertelendiğini duydum. Ama cumartesi iyi bir gün olabilir. Avengers için değil ama bir Avenger için.

Cenaze sebebiyle fragmanın ertelendiğini iddia eden Sciretta, Avengers fragmanı ile ilgili net bir yorum yapmıyor ancak 8 Aralık Cumartesi günü “bir Avenger” ile ilgili haber alabileceğimizi iddia ediyor. Bu “bir Avenger”ın Spider-Man olup olmadığı büyük merak konusu. Tabii Square Enix‘in bir türlü gelmeyen Avengers oyunu olabileceğini de belirtelim. Görünen o ki fragman için biraz daha bekleyeceğiz. Filmin kendisi ise 3 Mayıs 2019‘da vizyondaki yerini alacak.

İlginizi çekebilir

Captain Marvel’ın 2. fragmanı