reklamı kapat

POPÜLER

Avengers 4

Avengers 4’ten heyecan uyandıran fragman söylentisi

Daha tam adını bile bilmediğimiz Avengers 4 söylentilerle gündeme gelmeye devam ediyor. Son iddialar ise fragmanın ne zaman paylaşılacağına dair. Fragman zannettiğimizden çok daha erken yayınlanabilir gibi görünüyor.

Bildiğiniz gibi Avengers 4 şimdiye kadar pek çok farklı dedikoduyla karşımıza çıktı. Filme dair net hiçbir şeyin olmaması bu söylentilerin fazlasıyla ilgi görmesine neden oluyor. Fakat son zamanlarda bu iddialar giderek filmin ilk fragmanı etrafında şekillenmeye başladı. Önce fragmanın detaylarının sızdırıldığı iddia edildi. Fragmanda yaşanan her şey en ince detayına kadar anlatıldı. Fakat bu söylentilerin doğru olup olmadığını öğrenmemiz henüz mümkün olmadı. İnternet dünyası şimdi de Avengers 4 fragmanının çıkacağı tarihe dair dedikodularla çalkalanıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Yeni söylentilerin kaynağı Twitter. DanielPRK isimli Twitter kullanıcısı güvenilir bulduğu bir kaynaktan aldığı bilgiyi baz alarak Avengers 4 fragmanının 23 Kasım‘da paylaşılacağını yazdı. Bundan birkaç gün önce Marvel stüdyolarının fragmanı önümüzdeki hafta sonu izleyici karşısına çıkartacağı konuşulur olmuştu. En azından son zamanlarda gündeme gelen iki söylentinin birbirini destekler nitelikte olduğunu söyleyebiliriz. Ancak Marvel stüdyolarından bir açıklama gelmedikçe veya fragman paylaşılmadıkça bu söylentilerin ne kadar doğru olduğunu onaylatma şansımız bulunmuyor. Bu da sonucu bekleyip görmek zorunda olduğumuz anlamına geliyor.

İlginizi çekebilir

Avengers: Infinity War çekim hataları