reklamı kapat

POPÜLER

Samsung Galaxy S10

İşte bu sürpriz oldu; altı kameralı Samsung Galaxy S10 versiyonu ortaya çıktı

Samsung Galaxy S10 ailesi hakkında adeta bilgi akıyor. Bu sefer Beyond X kod adlı dikkat çeken bir model gündemde bulunuyor.

Samsung Galaxy S10 ailesi artık kesin olarak ilk aşamada üç farklı modelden oluşuyor. Ancak firmanın seriye Beyond X kod adlı bir model daha ekleyeceği konuşuluyor. Söylendiği kadarıyla bu model 5G desteğine sahip ve toplam tam altı adet kamera üzerine kuruluyor. Bu modelin önünde iki adet, arkasında ise dört adet kamera olduğu belirtiliyor. Biliyorsunuz firma dörtlü arka kamerayı ilk olarak Galaxy A9 modelinde kullanmıştı. 6,7 inç ekranıyla Samsung Galaxy S10 “Plus” modelinden de büyük olacak telefon, bunun haricinde bir detay taşımıyor. 1.100 dolar ya da daha üstüne satılacağı düşünülen akıllı telefon, kağıt üzerinde gerçekten ilginç görünüyor. Resmi olarak ailenin üç üyesinden sonra (Bahar aylarında) geleceği söylenen model, gerçekten büyük merak uyandırıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Samsung Galaxy S10 ailesinde yer alan diğer modellerin kamera detayları şöyle görünüyor

Diğer modellerin arkasında üçlü kamera sistemi kullanılacak. Bu sistem söylendiği kadarıyla “12 megapiksel, 16 megapiksel ve 13 megapiksel” kameralar üzerine kuruluyor. 12 megapiksel kameranın piksel boyutu 1.4 um olarak görünürken, diğerlerinde ise 1 um değeri karşımıza çıkıyor. Ayrıca 12 megapiksel kamerada F1.5 / F2.4 değişken diyafram kullanılırken, 16 megapiksel kamerada F1.9, 13 megapiksel kamerada ise F2.4 diyafram değeri yer alıyor. 12 megapiksel ve 13 megapiksel kameralara optik görüntü sabitleme koyduğu belirtilen firmanın, 12 megapiksel kamerayı normal, 16 megapiksel kamerayı geniş açı, 13 megapiksel kamerayı ise telefoto (Yakınlaştırma) olarak planladığı belirtiliyor.

İlginizi Çekebilir

Apple’ın dikkat çeken iPhone XR tanıtım videolarından