reklamı kapat Advertisement

POPÜLER

Samsung Galaxy S10

Samsung Galaxy S10 ailesinin tasarımından sağlam ipucu veren video [İzle]

Samsung Galaxy S10 ailesinin tasarımına yönelik yeni bir paylaşım daha yapıldı. Bu paylaşım, ortaya çıkan ekran koruyucusunu hareketli hale getirdi.

Advertisement

Samsung Galaxy S10 ailesi gelen bilgilere göre toplam dört farklı modelden oluşuyor. Son günlerde detaylarına aşağıda verdiğimiz Beyond X dikkat çekerken, ailenin tasarımı da gün geçtikçe netleşiyor. Hatırlarsınız geçtiğimiz gün modelin ekran koruyucusu sızdırılmış ve bazı fotoğraflar yayımlanmıştı. Şimdi ise bu ekran koruyucusunu gösteren video çıktı. Sayfanın üzerinde izleyebileceğiniz video, ince çerçevelere sahip olacak telefonların bir ekran çentiğine sahip olmayacağını gözler önüne seriyor. Infinity O adı verilen bir ekran üzerine kurulacak modellerin, çentiksiz yapıyı bu ekranda yer alan delik ile ortadan kaldıracağı biliniyor. Bu delik bünyesinde ön kamerayı barındırıyor. Alt çerçevelerinin diğer yerlerden biraz daha kalın olması simetriyi bozduğu için halen eleştirilen Samsung Galaxy S10 ailesi, her halükarda oldukça dikkat çekecek gibi görünüyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Samsung Galaxy S10 ailesi şirket için çok önemli

Yukarıda bahsettiğimiz Beyond X kod adlı bu model 5G desteğine sahip ve toplam tam altı adet kamera üzerine kuruluyor. Bu modelin önünde iki adet, arkasında ise dört adet kamera olduğu belirtiliyor. Ayrıca telefonun arkasında seramik kullanıldığı söyleniyor. Burada siyah ve beyaz renk seçeneklerinin sunulacağı açıklanıyor.