reklamı kapat

POPÜLER

Samsung Galaxy S10

Samsung Galaxy S10 ailesinin tasarımına yönelik nefes kesen paylaşım

Samsung Galaxy S10 ailesinin tasarımına yönelik yeni bir paylaşım yapıldı. Özellikle üst seviye modeller çok güzel görünecek gibi duruyor.

Samsung Galaxy S10 ailesi, kamera detaylarına aşağıda yer verdiğimiz dört farklı modelden oluşuyor. Bu ailenin Lite haricindeki diğer modelleri bildiğimiz kadarıyla kavisli bir ekran üzerine kuruluyor. Sağlam bir kaynaktan yeni gelen aşağıdaki görsel ise özellikle 5G modelin ekran camını gözler önüne seriyor deniyor. Yanlardan neredeyse sıfır çerçeveye sahip model, üstten ve alttan da çok ince çerçeveler üzerine kuruluyor. Özellikle alt çerçevesi oldukça ince olan telefon, böyle gelirse büyük ses getirecek gibi duruyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Samsung Galaxy S10

Samsung Galaxy S10 ailesinin kamera detaylarına bakarsak

Yeni aile kamera konusunda oldukça farklı seçenekler ile karşımıza çıkıyor. Bu açıdan heyecanlandıran telefonlardan özellikle en alttaki 5G modeli öne çıkıyor. Bu modelin 12 GB RAM, 1 TB depolama ve seramik arka bölüm ile gelmesi bekleniyor.

  • Galaxy S10 Lite tek ön kamera, çift arka kamera
  • Galaxy S10 çift ön  kamera, çift arka kamera
  • Galaxy S10+ çift ön kamera, üçlü arka kamera (12 megapiksel geniş açı, 16 megapiksel süper geniş açı ve 3 kat optik yakınlaşma sunan 13 megapiksel telefoto)
  • Galaxy S10 5G çift ön kamera, dörtlü arka kamera ( ToF sensörü)

İlginizi Çekebilir

Honor 10 Lite için çekilen reklam filmi