reklamı kapat

POPÜLER

Idris Elba Luther 5. sezon

Idris Elba’lı Luther 5. sezon tanıtımıyla boy gösteriyor [Video]

BBC’nin büyük ilgi gören dizilerinden Luther 5. sezon bölümleriyle ekranlara geri dönmeye hazırlanıyor. Başrolünde Idris Elba‘nın yer aldığı beşinci sezondan heyecan uyandıran bir tanıtım izleyicilerle paylaşıldı.

BBC son yıllarda yayınladığı dizilerle dünya genelinden ilgi görmeyi başarıyor. Bunların arasında Idris Elba’nın rol aldığı Luther da yer alıyor. Tıpkı Sherlock gibi Luther da sezonları arasındaki uzun süreyle tanınıyor. Dizi aynı zamanda Idris Elba’nın adının James Bond karakteriyle birlikte anılmasının nedeni diyebiliriz. Dizide gösterdiği performans ve fiziksel olarak hiçbir sahneden geri durmaması onu 007 adayları arasında görmemize neden oluyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Dördüncü sezonunu 2015 senesinde izlediğimiz Luther sonunda ekranlara geri dönüyor. Dört senelik aranın ardından macera kaldığı yerden devam ediyor gibi görünüyor. Paylaşılan yeni tanıtımda kahramanımıza Britney Spears’ın Toxic parçası eşlik ediyor. Ruth Wilson’ın hayat verdiği Alice Morgan ölse de yeni bölümlerde önemli bir rol üstlenecek gibi görünüyor. Bunun dışında yeni bölümler fazlasıyla aksiyon ve macera içerecek gibi duruyor.

Luther 5. sezon bölümleriyle 2019 senesinde ekrana dönecek. Yeni bölümlerin tam yayın tarihi henüz belli değil. Fakat büyük merak uyandırmayı başaran fragmanı haberimizin girişinde bulabilirsiniz.