reklamı kapat

POPÜLER

James Bond

Hızlı ve Öfkeli Hobbs & Shaw filminden çıkartılan James Bond şakası

Yakın zamanda vizyona girmeye hazırlanan Hızlı ve Öfkeli Hobbs & Shaw filminde enteresan bir James Bond şakası yer aldığı ancak bu şakanın sonradan filmden çıkartıldığı ortaya çıktı.

Hızlı ve Öfkeli dünyasını genişletmenin ilk adımı olan Hobbs & Shaw’ı 2 Ağustos‘ta izleyici karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Aksiyonun dozunu artıran bu filmin başrollerini Dwayne Johnson, Jason Statham ve Idris Elba üstleniyor. Idris Elba’nın hayat verdiği Brixton karakteri hikayenin kötüsü olarak karşımıza çıkıyor. Brixton kullandığı teknolojik destekle neredeyse bir süper insana dönüşüyor. Bu da onu alt edilmesi imkansız bir kötü haline getiriyor. İşler çığrından çıkınca son çare Hobbs ve Shaw oluyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Idris Elba’nın istemediği James Bond şakası

Idris Elba aynı zamanda Bond söylentileriyle sık sık gündeme gelen isimlerden biriydi. 007’nin artık beyaz biri tarafından canlandırılmasını istemeyen hayranlar Elba’nın adını gündeme getiriyordu. Hatta oyuncu defalarca bu konuda açıklama yapmak durumunda kaldı. Ancak söylentiler gerçeğe dönüşmedi. Onun son projesi olan Hızlı ve Öfkeli Hobbs & Shaw’da bu konuyla bağlantılı bir James Bond şakası yer aldığı ortaya çıktı. Fakat Idris Elba direkt olarak bu söylentilerle bağlantılı bir isim olması sebebiyle şakanın merkezinde yer almak istemedi. Hobbs & Shaw ekibi de onun bu isteği üzerine James Bond şakasından vazgeçmek durumunda kaldı. Bahsi geçen şakanın ne olduğunu bilmiyoruz ancak oldukça keyifli bir göndermeden mahrum kaldık gibi görünüyor.

İlginizi çekebilir

Filmin fragmanı