reklamı kapat

POPÜLER

Hızlı ve Öfkeli Hobbs & Shaw

Hızlı ve Öfkeli Hobbs & Shaw karakter posterleriyle karşımızda

Hızlı ve Öfkeli dünyasının genişleme planındaki ilk adımı Hobbs & Shaw filminin tanıtım çalışmaları hız kazanıyor. Şimdi de filmin karakter posterleri izleyicilerle paylaşıldı.

Orijinal ismi Fast & Furious Presents: Hobbs & Shaw olan yeni filmin kamera arkasında David Leitch görev yapıyor. Eğer bu isim sizlere tanıdık geliyorsa onu Deadpool, John Wick ve Atomic Blonde gibi yapımların yönetmeni olarak hatırlıyor olabilirsiniz. Aksiyon filmlerindeki başarısıyla tanınan yönetmen bu sefer Hızlı ve Öfkeli dünyasına el atıyor. Yeni filmin başrollerini Dwayne Johnson ve Jason Statham üstleniyor. Filmin kötüsü olarak tanıtılan Brixton rolünde Idris Elba yer alıyor. Vanessa Kirby, Shaw’ın ajan kız kardeşini canlandırıyor. Onlara Eiza González, Eddie Marsan, Teresa Mahoney ve Sonia Goswami gibi isimler onlara eşlik ediyor.

Öte yandan filmin oldukça basit bir konusu var. Kanun adamı Luke Hobbs ve kendi başına çalışan Deckard Shaw bir araya gelmek zorunda kalıyor. Kötü adamımız Brixton kullandığı teknolojik destekle neredeyse bir süper insan haline geliyor. Devlet onu durdurmakta zorlanınca geriye tek bir alternatif kalıyor. O da Hobbs & Shaw ikilisi.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Aksiyonun dozunu artıracak gibi görünen Fast & Furious Presents: Hobbs & Shaw’ın vizyon tarihi 2 Ağustos 2019. Paylaşılan karakter posterlerini haberimizin girişindeki galeride bulabilirsiniz. Paylaşılan ilk fragmanı da hemen aşağıdan seyredebilirsiniz.

İlginizi çekebilir

Hobbs & Shaw’dan ilk fragman