reklamı kapat

POPÜLER

Hızlı ve Öfkeli Hobbs & Shaw

Dwayne Johnson’ın Hızlı ve Öfkeli Hobbs & Shaw kutlaması [Video]

Hızlı ve Öfkeli serisinin macera dolu dünyası Hobbs and Shaw ile genişlemeye hazırlanıyor. Bu sene izleyici karşısına çıkmaya hazırlanan filmin çekimleri sonunda tamamlandı.

Hızlı ve Öfkeli Hobbs & Shaw’a hazır mısınız?

Beyaz perdenin en uzun soluklu serilerinden Hızlı ve Öfkeli çok yakında bitecek. Onun yerini aynı dünyada geçen yan hikayeler alacak. Bunun ilk adımı olan Hobbs and Shaw oldukça iddialı şekilde geliyor. Paylaşılan özete bakılırsa filmin oldukça basit bir konusu var. Kanun adamı Luke Hobbs ve kendi başına çalışan Deckard Shaw bir araya gelmek zorunda kalıyor. Kötü adamımız Brixton kullandığı teknolojik destekle neredeyse bir süper insan haline geliyor. Devlet onu durdurmakta zorlanınca geriye tek bir alternatif kalıyor. O da Hobbs ve Shaw ikilisi.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Fragmanıyla ve özetiyle izleyicilere aksiyon dolu saatler vadeden Hobbs and Shaw filminin çekimleri geçtiğimiz günlerde tamamlandı. Bu heyecan uyandıran gelişme Dwayne Johnson’ın kendi Instagram hesabı üzerinden yaptığı paylaşımla ortaya çıktı. Bu kısa videoda The Rock filmin ekibine teşekkür ederken çekimlerin tamamlanışını yine onlarla birlikte kutluyor.

Orijinal ismi Fast & Furious Presents: Hobbs and Shaw olan film 2 Ağustos 2019’da izleyici karşısına çıkacak. Dwayne Johnson’ın setteki kutlama videosunu haberimizin girişinde bulup seyredebilirsiniz.

İlginizi çekebilir

Filmin ilk fragmanı