reklamı kapat

POPÜLER

Sylvester Stallone

Sylvester Stallone’dan samimi Kaçış Planı 2 itirafı

Beyaz perdenin efsane isimlerinden Sylvester Stallone yakında Kaçış Planı 3 ile karşımıza çıkmaya hazırlanıyor. Tecrübeli oyuncu bu arada Kaçış Planı 2 hakkında ufak bir itiraf yapmaktan da geri durmadı.

Sylvester Stallone denince aklımıza ilk gelenler Rambo ve Rocky oluyor. Onu son zamanlarda Creed ve Cehennem Melekleri serilerinde de izliyoruz. Fakat bir de daha az ilgi gören Kaçış Planı serisi var. Sylvester Stallone geçtiğimiz günlerde bu serinin üçüncü filminin yolda olduğunu sevenleriyle paylaştı. Bu paylaşımın altında hayranlarından biri “Umarım yeni film ikincisinden daha güzeldir” yorumunu yaptı. Sylvester Stallone da bu yorumdan rahatsız olmak yerine samimi bir itirafta bulunmayı tercih etti. Bu yoruma “Ben de. Kaçış Planı 2 çok kötüydü” sözleriyle karşılık verdi. Onun bu itirafı hayranlarının takdirini toplamış olacak ki, büyük beğeni aldı. Öte yandan Sylvester Stallone önceden de dürüstlüğüyle bilinen bir oyuncu. Daha önce de Stop! Or My Mom Will Shoot filmini çekilen en kötü filmlerden biri olarak tanımlamıştı.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Öte yandan orijinal ismi The Extractors: Escape Plan olan devam filminin ne zaman geleceğine dair net bir fikrimiz yok. Üçüncü filme dair detaylar özenle gizleniyor. Biz de tıpkı paylaşımın altına yorum yazan Sylvester Stallone gibi üçüncü filmin öncekinden daha iyi olmasını umuyoruz.

İlginizi çekebilir

Creed 2 fragmanı