reklamı kapat

POPÜLER

Sylvester Stallone Rocky 4

Sylvester Stallone’un seneler sonra açıkladığı Rocky 4 pişmanlığı

Beyaz perdenin efsane isimleri arasında yer alan Sylvester Stallone Instagram hesabı üzerinden yaptığı paylaşımla Rocky 4 filmine dair pişmanlığını hayranlarıyla paylaştı.

Sylvester Stallone neden pişman?

Bildiğiniz gibi Rocky serisi artık Creed ismiyle devam ediyor. Başrolünü Michael B. Jordan’ın üstlendiği seride Apollo’nun oğlu Adonis’in hikayesine şahit oluyoruz. Stallone’un hayat verdiği Rocky ise akıl hocası rolünü üstleniyor ve ona yol gösteriyor. Serinin devam filmi olan Creed 2 Efsane Yükseliyor şimdilerde izleyici karşısına çıkıyor.  Sylvester Stallone ise kendi Instagram hesabından Apollo karakterini canlandıran Carl Weathers’ın doğum gününü kutladı. Paylaştığı güzel fotoğrafların açıklamasında ise ufak bir itirafa yer verdi. Tecrübeli oyuncu pişmanlığını şu sözlerle dile getirdi:

“Doğum günün kutlu olsun Carl Weathers. Rocky serisindeki performansların harikaydı. Şahane bir oyuncu olmanın dışında sinemanın gördüğü en iyi boksörsün. O güç ve hız… Tekrar edilmesi imkansız. Teşekkür ederim dostum, sensiz bunları yapamazdım. Kabul etmek zorundayım ki Apollo’yu bu kadar erken hikayeden çıkarttığımız için pişmanım. Yeri doldurulmaz bir karakterdi.”

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Sylvester Stallone bu karardan pişman olsa da Creed 2 Efsane Yükseliyor, Apollo’nun ölümü ardından şekilleniyor. Oğlu Adonis babasının intikamını almak üzere harekete geçiyor.

İlginizi çekebilir

Creed 2 fragmanı