reklamı kapat

POPÜLER

Sylvester Stallone Rocky

Sylvester Stallone’un nostaljik Rocky paylaşımı

Beyaz perdenin efsane isimlerinden Sylvester Stallone yaptığı fotoğraf paylaşımıyla aradan geçen yıllara rağmen hiçbir şey kaybetmediğini gözler önüne serdi.

Bildiğiniz gibi Sylvester Stallone bir zamanlar Rocky, Rambo gibi gönüllerde taht kuran karakterlerle karşımıza çıkıyordu. Aradan geçen yılların ardından Rocky, Creed serisindeki akıl hocasına dönüştü. Rambo yakında son bir macerayla daha izleyici karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Bunun yanında Cehennem Melekleri ve Kaçış Planı gibi seriler de devam ediyor. Kısacası yıllar geçti fakat Sylvester Stallone popülerliğinden hiçbir şey kaybetmedi.


Sevilen oyuncu Instagram hesabını aktif olarak kullanıyor. Genelde gelecek projelerine dair enterasan bilgileri hayranlarıyla paylaşıyor. Fakat paylaşımları bununla sınırlı kalmıyor. Sylvester Stallone son olarak 43 yıllık bir öncesi – sonrası paylaşımına imza attı. Rocky’nin efsane pozlarından birini 43 sene sonra yeniden çekti. O zamandan bu yana fitliğinden pek de bir şey kaybetmediğini gözler önüne serdi. Fotoğrafın altında da “Eğlenceli değil. Kolay da değil. Fakat hayattan keyif almaya dair öğrendiğim bir şey varsa, yaşlandıkça daha sert bir şekilde bastırmanız gerekiyor” sözlerini paylaştı.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Sylvester Stallone kısa bir süre önce Creed 2’de boy gösterdi. Yakında da Rambo 5 The Last Blood ile karşımıza çıkmaya hazırlanıyor.

İlginizi çekebilir

Spectre fragmanı