reklamı kapat

POPÜLER

Sylvester Stallone Rambo

Sylvester Stallone’un Rambo 5 itirafı

Rambo 5 ile beyaz perdeye geri dönmeye ve efsane karaktere veda etmeye hazırlanan Sylvester Stallone oldukça kişisel bir itirafta bulundu.

Rocky’nin maceraları Creed serisiyle devam ederken John Rambo da son serüveni için beyaz perdeye dönüyor. Rambo 5: The Last Blood ismiye anılan filmin yönetmenliğini Adrian Grunberg üstleniyor. Başrolde beyaz perdenin efsanelerinden Sylvester Stallone yer alırken ona Paz Vega, Óscar Jaenada, Yvette Monreal, Adriana Barraza ve Sergio Peris-Mencheta gibi isimler eşlik ediyor. Son macerada John Rambo sonunda yerleşik hayata geçiyor. Arizona’da kendine yeni bir hayat kuruyor. Bir aile çiftliği satın alıp sakin bir hayata adım adım atıyor. Üstelik burada kendine bir aile ediniyor. Onun ailesi olarak gördüğü iki kişi var. Bunlardan biri Maria diğeri ise Gabriella. Sakin hayatı Meksikalı insan tacirlerinin Gabriella’yı kaçırmasıyla alt üst oluyor. Bu süreçte onların genç kızları kaçırdığını ve fuhuşa sürüklediğini anlıyor. Üvey kardeşi kaçırılan gazeteci Carmen Delgado ile ortaklık kurarak onları durdurmak üzere harekete geçiyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Kısacası Rambo 5: The Last Blood temelde John Rambo’nun veda hikayesi diyebiliriz. Fakat bu filme hazırlanmak Sylvester Stallone için pek kolay olmamış. Tecrübeli oyuncu hazırlık sürecinde yaşadıklarını şu sözlerle özetledi: “Spor salonuna gidip vücut çalışmayalı gerçekten çok uzun zaman olmuştu. Rambo filmini çektiğimiz için spor salonlarına geri döndüm ve bu bende büyük bir bedensel hasara neden oldu. Şimdi gidip bu hasarı toparlamam gerekiyor.”

72 yaşındaki Sylvester Stallone’un spor salonuna dönüp vücut çalışmasının yaratacağı sağlık problemlerini tahmin etmek hiç de zor değil. Umuyoruz oluşan hasar kalıcı veya çok ciddi değildir.

İlginizi çekebilir

Creed 2 fragmanı