reklamı kapat

POPÜLER

Sylvester Stallone

Sylvester Stallone Rambo’nun efsane silahıyla dönüyor

Beyaz perdenin unutulmaz karakterlerinden Rambo beşinci macerasıyla geri dönüyor. Sylvester Stallone ise Rambo’nun efsane silahıyla poz vererek heyecanımızı artırıyor.

Amerikanın beyaz perdedeki kahramanı Rambo yaşlanmaya meydan okuyor ve Rambo Last Blood ile macerasına kaldığı yerden devam ediyor. Paylaşılan özet ise filme dair ilk bilgileri şu sözlerle özetliyor: Rambo sonunda Amerika topraklarına, Arizona‘ya yerleşiyor. Şehir hayatından uzakta, kırsal bir bölgede aile çiftliği satın alıp sakin bir hayata adım atmak istiyor. Fakat Meksikalı insan tacirlerinin hareketleri dikkatinden kaçmıyor. Onların genç kızları kaçırdığını ve fuhuşa sürüklediğini anlıyor. Üvey kardeşi kaçırılan gazeteci Carmen Delgado ile ortaklık kurarak harekete geçiyor. Bu karaktere Paz Vega hayat veriyor.

 

View this post on Instagram

 

“ Death is coming your way , and there’s nothing in this world you can do to stop it… “ Rambo said calmly to the gang of killers . #rambo5

A post shared by Sly Stallone (@officialslystallone) on


Rambo 5 genel anlamda bir emeklilik hikayesi hissi veriyor. Çok orijinal bir hikaye vadetmiyor. Buna rağmen Sylvester Stallone‘u Rambo rolünde tekrar beyaz perdede görme fikrinin cazip olduğunu itiraf etmek gerekiyor. Bu tek başına yeterli değilmiş gibi, Rambo 3 filminde gördüğümüz ok ve yay geri dönecek gibi duruyor. Bu dikkat çekici detay Sylvester Stallone’un kendi Instagram hesabından paylaştığı fotoğrafla ortaya çıktı.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Yönetmenliğini Adrian Grunberg‘in üstlendiği Rambo 5 The Last Blood filminin ne zaman vizyona gireceği henüz belli değil. Fakat merak uyandıran bu yapımın 2019 senesi içinde izleyici karşısına çıkması bekleniyor.

İlginizi çekebilir

Spectre fragmanı