reklamı kapat

POPÜLER

Lifecell

Lifecell’den GB hesabına son veren paket

Lifecell anlık dijital ihtiyaçlara yaratıcı ve cazip çözümler sunan yeni Hadi Paketleri’ni satışa sundu. Hadi Paketleri’nde yer alan mobil internet seçeneğiyle Lifecell Türkiye’de bir kez daha ilke imza atıyor.

Lifecell ‘Hadi Üçlük’ paketi 3 saat boyunca GB hesabı yaptırmadan mobil internet sunuyor. Ayrıca müzik,  sosyal medya, gazete-dergi okuma alışkanlıklarını karşılamaya yönelik oluşturulan 4 farklı Hadi paketi de Lifecell’lilere sunuluyor.  Lifecell’in yeni Hadi Paketleri arasında ‘Hadi Üçlük’ün yanı sıra 4 farklı yeni Hadi paketi de bulunuyor. Kullanıcıların çeşitlilik gösteren internet alışkanlıklarına göre farklılaşan seçenekler sunan bu yeni paketler televizyon ve video izleyenler, müzik dinleyenler, sosyal medyada vakit geçirenler ve gazete-dergi okuyup navigasyona sıklıkla ihtiyaç duyanlara yönelik hazırlandı.

Yeni nesil dijital operatör markası ‘Hadi İzle’ paketi ile kullanıcılar TV+, Youtube, İzlesene ve BluTV’de dilediğince video ve içerikleri izleme imkânına sahip oluyor. ‘Hadi Dinle’ paketi ise Fizy, Spotify, Apple Music, PowerApp uygulamalarında müzik keyfi yaşatıyor. ‘Hadi Paylaş’ paketi de Twitter, Instagram, Facebook ve WhatsApp kullanımlarına çözüm sunuyor. ‘Hadi Keşfet’ paketi ise Dergilik, Yandex Navigasyon ve Yaani’de geçerli. Lifecell tarifelerine ek olarak seçilebilen paketlerdeki uygulamalarda geçerli sunulan paketler, iki hafta içinde ikinci alımlarda yüzde 50 indirim sağlıyor. Günlük 2GB’lık paket 5 TL, haftalık 4GB’lık paket ise 10 TL’den satışa sunuluyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Hadi paketi hediye veriliyor

Müşteriler, Lifecell Hadi paketlerinden dilediğini, ihtiyaç duyduğu her an Lifecell BiP kanalı üzerinden, SMS üzerinden ya da Turkcell mağazalarından alabiliyor. Yeni paket alanlara her ayın 14’ünde saat 14:40’ta bir Hadi Paketi de hediye edilecek.

İlgilini çekebilir

Yerli drone Ape X