reklamı kapat

POPÜLER

BiP Hadi iş birliği

Gerçek para ödüllü yarışma uygulaması Hadi, 30 bin TL ödül dağıtıyor

Para ödüllü yerli mobil canlı yarışma uygulaması Hadi, şimdiye kadarki en yüksek ödülünü katılımcılarla buluşturmaya hazırlanıyor. Yarışma Zafer Bayramı BiP özel yayınında 30 bin TL dağıtacak.

Gerçek para ödüllü oluşuyla tüm dikkatleri üzerine çeken bilgi yarışması uygulaması Hadi, canlı yarışmalar düzenlemeye devam ediyor. Mobil cihazlar aracılığıyla katılım gerçekleştirebileceğiniz bu yarışma ile bugüne kadar 450 bin liranın üzerinde para ödülü dağıtıldığı belirtiliyor. 26 Ağustos’ta yeni bir rekora imza atan yarışmada 20 bin lira para ödülü dağıtılırken; 400 bin kişi aynı anda yarışarak soruları yanıtlamaya çalışmıştı. Ancak şimdi yarışmada standartlar biraz daha yükseliyor. Çünkü BiP iş birliği ile 30 Ağustos Zafer Bayramı’na özel bir yarışma gerçekleştirilecek. Bu yarışmada ise şimdiye kadarki en yüksek ödül olan 30 bin TL dağıtılacak.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

30 bin TL ödüllü 30 Ağustos Zafer Bayramı BiP özel yayını

30 bin TL’lik ödülün 10’ar saniyelik süreler içinde sorulan 12 soruyu doğru yanıtlayanlar arasında paylaşılacağı belirtilmiş. İş birliği ise BiP kullanıcılarına avantajlar sunuyor. BiP’in keşfet kategorisi altında yer alan Hadi Bilgi Yarışması kanalını takip eden kullanıcılar, yarışmaya bir adım önde başlayacak. Büyük ödüllü yarışmada, BiP’in Hadi Bilgi Yarışması kanalı üzerinden 30 Ağustos’a özel joker hakkı alınabileceği belirtiliyor. Ayrıca kullanıcıların sadece BiP’te bulunan ipucunu Yaani arama motoru ile araştırıp yanıtı bulabileceği de yapılan açıklamalar arasında yer alıyor. BiP’in sunduğu bu avantajlardan yararlanmak içinse App Store ve Play Store’dan uygulamayı ücretsiz olarak indirip kurmanız yeterli oluyor. Tabii Hadi uygulamasına da sahip olmanız gerektiğini hatırlatalım. BiP’i iOS ve Play Store‘dan indirmek için kullandığınız işletim sisteminin üzerindeki linke tıklayabilirsiniz. Hadi uygulaması ise haberin devamında yer alıyor.