reklamı kapat

POPÜLER

BiP

BiP’ten 30 Ağustos Zafer Bayramı’na özel sürpriz

Turcell‘in mesajlaşma servisi BiP, 30 Ağustos Zafer Bayramı için kullanıcıların hayatını kolaylaştıracak sürprizini açıkladı.

Dünyanın dört bir yanında 25 milyondan fazla kullanıcıyla buluşan BiP, 30 Ağustos Zafer Bayramı’na özel sürprizini açıkladı. Yapılan açıklamada Turkcell kullanıcılarının 30 Ağustos tarihinde BiP üzerinden, data paketlerinden harcama yapmadan sevdikleriyle gün boyunca ücretsiz mesajlaşıp, sesli ve görüntülü arama yapabilecekleri belirtiliyor. Kullanıcıların hayatını kolaylaştıracak adımlar atan uygulama Zafer Bayramı’na özel sürpriziyle de iletişimi kolaylaştırıyor. Keşfet bölümünde yer alan 170’den fazla servise de ev sahipliği yaparak bir mesajlaşma uygulamasının yanı sıra adeta bir “yaşam platformuna” dönüşen uygulama ile kullanıcılar pek çok günlük ihtiyacını karşılayabiliyor. Uygulama üzerinden Tarım ve Orman Bakanlığı, Devlet Malzeme Ofisi, e-Devlet Kapısı, İstanbul Büyükşehir Belediyesi Beyaz Masa, Keçiören ve Bodrum Belediyesi gibi kamu kurumlarına da ulaşılabiliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

30 Ağustos sürprizleri bununla sınırlı değil

BiP’in 30 Ağustos Zafer Bayramı sürprizlerinden bir diğeri ise gerçek para ödüllü Hadi yarışması üzerine. Hadi’nin 30 Ağustos Zafer Bayramı BiP özel yayınında bugüne kadarki en yüksek ödül olan 30 bin TL dağıtılacak. BiP kullanıcıları ise yarışma sırasında belli başlı avantajlara sahip olacak. Yarışma ile ilgili detaylı haberimizi buradan okuyabilirsiniz. BiP’i ise haberin devamından indirebilirsiniz.

  • Fiyat Ücretsiz
  • Boyut 178,8 MB
  • Yükle App Store