reklamı kapat

POPÜLER

Turkcell GNÇ Bi'fikir

Turkcell’den 25 bin TL destek ödüllü Bi’Fikir yarışması

Turkcell gençlere seslenen bir yarışma düzenliyor. Bi’Fikir adlı yarışma, mobil oyunlar ve uygulamalar hakkında yaratıcı fikri olan gençlerin katılımını bekliyor.

Geleceğin dünyasını tasarlayacak olan gençlerin, yeteneklerini ortaya çıkartmayı hedefleyen GNÇ, yarışma düzenliyor. Yarışma 15-25 yaş arasındaki tüm gençlerin ister bireysel ister ekip halinde katılabileceği para ödüllü bir yarışma. “Bi’Fikir” adlı yarışma mobil oyunlar ve uygulamalar hakkında yaratıcı fikri olan gençleri 31 Mayıs tarihine kadar GNÇ uygulaması üzerinden kayıt olmaya davet ediyor. Turkcell, gençlere yeteneklerini ortaya çıkarma fırsatı sunuyor. Turkcell’in gençlere özel tekliflerin yanı sıra eğitim ve kariyer destekleri sunduğu GNÇ uygulaması, “Bi’Fikir” adlı yarışmasıyla gençlerin girişimci ruhunu ortaya çıkartmayı hedefliyor. Uygulamaya katılmak için tek adım gerekiyor; gençler öncelikle mobil oyunlar ve uygulamalar hakkında Bi’Fikri açıkladıkları videolarını GNÇ uygulamasına yükleyerek yarışmaya başvuruyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Bi’Fikir yarışması son başvuru tarihi

Başvuru yapılacak son gün 31 Mayıs tarihi olarak açıklandı. Son tarihe kadar tek başına ya da 3 kişiye kadar ekiple başvuru yapılabilen “Bi’Fikir” yarışmasında, birinci 25 bin TL, ikinci 10 bin TL, üçüncü ise 5 bin TL ile ödüllendiriliyor. Bunun yanında Turkcell’de staj yapma imkanı sağlanıyor.

İlginizi çekebilir

Turkcell Filiz ile Tanışın