reklamı kapat

POPÜLER

Huawei P20 Pro Turkcell

Huawei P20 Pro ödüllü yarışma [Video]

Turkcell ve Huawei tarafından “Şimdi Türkiye’nin güzelliklerini paylaşma vakti!” sloganıyla çok güzel bir fotoğraf yarışması başlatıldı. Kazanan 3 kişiye tam üç arka kameralı Huawei P20 Pro verilecek. İşte detaylar;

Huawei ve Turkcell, “Şimdi Türkiye’nin güzelliklerini paylaşma vakti!” sloganıyla bir fotoğraf yarışması başlattıklarını duyurdu. Yarışma kapsamında Türkiye’nin güzelliklerini yansıtan fotoğraflarını #BenimGözümden etiketi ile Turkcell’in sosyal medya hesaplarını (www.twitter.com/Turkcell ve www.instagram.com/Turkcell) etiketleyerek paylaşan katılımcılar, Huawei P20 Pro kazanma şansına sahip olacak. Yarışma jürisinde deneyimli gazeteci Coşkun Aral’ın yanı sıra fotoğrafçı Cuma Çevik ve fotoğrafçı Merve Ceran Çevik de yer alıyor. Jüri tarafından seçilecek en yaratıcı 3 fotoğrafın sahibi Huawei P20 Pro kazanıyor. 12 Haziran Salı günü son bulacak yarışmada kazananlar, 15 Haziran saat 15.00’e kadar Turkcell’in Twitter (www.twitter.com/Turkcell) ve Instagram (www.instagram.com/Turkcell) hesaplarından duyurulacak. Yarışma ile ilgili detaylı bilgi ve katılım koşulları hakkında bilgi almak için bu adresi ziyaret edebilirsiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Huawei P20 Pro çok güçlü bir telefon

2.240 x 1.080 piksel çözünürlüklü ve 6,1 inçlik AMOLED ekranla gelen telefonda iPhone X’da olduğu gibi çentik yer alıyor. Parmak izi sensörünün ön tarafta ana ekran tuşuna entegre edildiği telefon, 4.000 mAh bir pile sahip. Kutudan Android 8.1 Oreo ile çıkan Pro, dediğimiz gibi arkasında 40 MP (1.8 diyafram) + 20 MP (1.6 diyafram) + 8 MP (2.4 diyafram) kamera sistemi barındırıyor. Böylece inanılmaz iyi fotoğraf çekebilen telefon, önünde ise 24 megapiksel bir kamera taşıyor. Telefonun yurt dışında ise 899 euro satış fiyatı bulunuyor. Türkiye fiyatı ise 4.999 TL seviyesinde.