reklamı kapat

POPÜLER

Huawei P20 Pro ödüllü fotoğraf yarışması: Kelimeler Yetmez

Huawei, 19 Ağustos Dünya Fotoğrafçılık Günü öncesi fotoğraf yarışmasını müjdeledi. Huawei P20 Pro ödüllü Kelimeler Yetmez yarışması başlıyor.

Türkiye pazarındaki yüzde 17,4’lük payıyla en çok tercih edilen üçüncü telefon markası olan Huawei, Kelimeler Yetmez isimli fotoğraf yarışmasını başlattığını duyurdu. Yarışmanın ödülü ise hayli iddialı. Yarışmanın kazananına üçlü Leica kamerasıyla bu yılın en çok konuşulan telefonlarından biri olan Huawei P20 Pro hediye edilecek. 19 Ağustos Dünya Fotoğrafçılık Günü’nü bu yarışmayla kutlayan firma, “bir fotoğrafın bin kelimeye eşdeğer olduğu” kareleri yarıştıracak. 5 Eylül’e kadar katılabileceğiniz bu yarışmanın kazananı ise 7 Eylül’de @huaweimobiletr Instagram sayfasında açıklanacak.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Katılım koşulları

Kelimeler Yetmez dedirten anları yakalamanız gereken yarışmaya katılmak için çektiğiniz fotoğrafı #KelimelerYetmez ve #SeninleMümkün etiketleri ile @huaweimobiletr hesabını da etiketleyerek kendi Instagram profilinizde paylaşmanız gerekiyor. Tabii profilinizin açık olması da bir başka koşul. Aynı zamanda @huaweimobiletr hesabını da takip etmiş olmanız gerek. Jüri tarafından yapılacak seçimden sonra birinci olan kişi ise yine Instagram üzerinden 7 Eylül’de açıklanacak. Yarışmaya katılırken çekeceğiniz fotoğraflar için kullanılacak olan telefon markasında bir kısıtlama olmadığı kaydediliyor. Yarışmaya katılım şartlarının tamamına buradan ulaşabilirsiniz.

İlgili video

P20 Pro tanıtımı