reklamı kapat

POPÜLER

Huawei

Huawei P20 Pro ödüllü Kelimeler Yetmez fotoğraf yarışması sonuçlandı

Huawei’nin 19 Ağustos Dünya Fotoğrafçılık Günü’ne özel olarak başlattığı mobil fotoğrafçılık yarışması Kelimeler Yetmez’de kazanan belli oldu. Bir fotoğrafın bin kelimeye bedel olduğu mottosuyla yola çıkılan süreçte yarışmaya 10 binden fazla başvuru gerçekleşti.

Türkiye akıllı telefon pazarında yüzde 17.4‘lük bir pay elde eden ve en çok satılan üçüncü telefon markası olan Huawei geçtiğimiz ay fotoğrafçılık odaklı yarışmasını duyurmuştu. 19 Ağustos Dünya Fotoğrafçılık Günü’nü sosyal medya üzerinden kutlamak için başlatılan bu fotoğrafçılık yarışması sonuçlandı. Bir fotoğrafın binlerce kelimeye bedel olması fikrinden yola çıkan yarışmanın mottosu Kelimeler Yetmez olarak belirlenmişti. Yarışmanın kazananı Sinan Kılıç’ın Akçaabat Trabzon’da çektiği Karadeniz’de Bir Balıkçı adlı siyah beyaz fotoğrafı oldu. Sinan Kılıç, yarışmanın ödülü olarak dünyanın ilk 3 Leica kameralı Huawei P20 Pro akıllı telefonun sahibi oldu. Son dönemlerde çıkarttığı akıllı telefonlarla dikkat çeken marka 19 Ağustos Dünya Fotoğrafçılık Günü’nü kutlamak için gelecekte de benzer fotoğrafçılık yarışmaları düzenlemeye devam edecek.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Yarışmaya katılan tüm fotoğraflar Instagram üzerinde #KelimelerYetmez ve #SeninleMümkün etiketlerini takip ederek ulaşmak mümkün. #KelimelerYetmez etiketi altında 10 binden fazla, #SeninleMümkün etiketi altında ise 8 bine yakın fotoğraf bulunuyor. Kelimeler Yetmez yarışmasının kazanan fotoğrafın sahibi Sinan Kılıç’in hesabına ve fotoğrafın orijinal haline buradan ulaşabilirsiniz.

İlgili video

P20 Pro tanıtımı