reklamı kapat

POPÜLER

hadi

BiP’te para ödüllü bilgi kanalı: Hadi

Türkiye’de mobil uygulama üzerinde bir ilk olan canlı, sunuculu ve gerçek para ödüllü bilgi yarışması ‘Hadi’ ile kazanma heyecanı BiP’te başladı.

BiP’teki ‘Hadi Bilgi Yarışması’ kanalını takip eden kullanıcılar bilgileriyle hem eğleniyor hem de kazanıyor. Mobil cihazlardan oynanabilen, canlı yayında para ödüllü bilgi yarışması fikri ile yola çıkan Vipme, BiP’in stratejik iş ortağı olarak ‘Hadi Bilgi Yarışması’ ile Türkiye’de bir ilki gerçekleştirdi. Ekran karşısında kendi kendine yarışmaktan sıkılanlar, artık diledikleri yerden mobil cihazlarıyla yarışıp, para ödüllerinin sahibi olabiliyor. Hadi uygulaması için, Türk mühendisler tarafından geliştirilen BiP’in esnek ve gelişmiş yetenekleriyle keşfet kategorisi altında Hadi Bilgi Yarışması kanalı açıldı. Yaklaşık 1 milyon takipçisi olan bu kanal üzerinden BiP’lilere yarışmaya ait en son bilgiler iletilirken aynı zamanda her hafta BiP’ten Hadi Bilgi Yarışması’nda kullanabilecekleri ‘Joker’ hakkı (ekstra can hakkı) ve yarışmada sorulacak sorularla ilgili ipuçları da veriliyor.

Şimdiye kadar gerçekleştirilen yarışmalarda 165 bin TL’nin üzerinde ödül dağıtıldı. Hadi’de en fazla katılımcı rekoru ise 145 bin kişinin aynı anda yarışmasıyla gerçekleşti. Yarışmaya ilgili ve katılımcı sayısı her gün artmaya devam ediyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Para ödülü kazanma şansını BiP’te katlayın

BiP kullanıcıları, Hadi Bilgi Yarışması kanalından Joker hakkını ve ipucunu alarak, Hadi’de bir adım önde yarışma fırsatı yakalıyor. Hadi Bilgi Yarışması’nda kazanma şansını artırmak için BiP’li olmak yeterli.

İlginizi çekebilir