reklamı kapat Advertisement

POPÜLER

BiP

BiP’te GNÇ kanalını takip edenlere ücretsiz internet fırsatı

BiP keşfet alanında yenilenen GNÇ kanalı gençlerin internet ihtiyaçlarını alışılmışın dışında bir şekilde, onları eğlendirerek karşılıyor. Türkiye’nin yerli mesajlaşma platformu olarak bilinen BiP’in içerisinde keşfet alanında bulunan GNÇ kanalı takip eden gençler haftalık 2 GB internet kazanma fırsatı yakalayacak. Fakat bu kampanya için süre oldukça kısıtlı.

Advertisement

Turkcell’li gençlere BiP’ten güzel bir haber geldi. BiP keşfet alanı altında bulunan ve yenilenen GNÇ kanalı takibe alan yahut halihazırda takip eden Turkcell’li gençler, kanalda yer alan birbirinden eğlenceli aksiyonlara katılarak haftalık 2 GB internet kazanacak. GNÇ kanalından Çatlat Kazan, Kim 1 GB ister, Hadi’den Joker Kazan, Yaani’de Ara Kazan veya Dergilik İndir Kazan gibi kendilerine sunulan birbirinden farklı aksiyonlara katılan gençler, ayrıca birbirinden farklı hediyeler de kazanabilecek.

Ne yapmak lazım?

Haftalık bedava internet kapmak isteyen gençlerin tek yapması gereken, GNÇ kanalını takip etmek ve her gün kanala gidip, kendilerine sunulacak eğlenceli aksiyonlara katılmak. Kampanya 30 Haziran’a kadar internet paketleri kazandırmayı sürdürecek. Kampanyadan 25 yaş ve altındaki bireysel, kurumsal ses hattına sahip gençler faydalanabilecek. BiP ve GNÇ uygulamalarını AppStore veya Google Play Store’dan indirebilirsiniz.