reklamı kapat

POPÜLER

Turkcell Salla Kazan

Turkcell Salla Kazan’dan Ramazan’a özel kampanya

Türkiye’nin en büyük operatörlerinden Turkcell, Ramazan’a özel Salla Kazan kampanyası başlattı. Bu kampanyaya katılmak için için Dijital Operatör uygulaması kullanılacak.

Şirketten yapılan resmi açıklamaya göre Turkcell’in müşterilerine teşekkür olarak tasarladığı, cep telefonlarını ve tabletlerini salladıkça ödüller kazandıran Salla Kazan, Ramazan ayında da kazandırmaya devam edecek. İletişime bolluk bereket katan paylaşım kampanyasında kullanıcılar, 6 Haziran’a kadar Dijital Operatör uygulamasına girerek, Salla Kazan’dan kazandıkları haftalık 1GB, günlük 1GB, haftalık sahur 1GB interneti başka bir Turkcell müşterisiyle paylaşabilecek. Bunun için de uygulamanın en güncel versiyonu üzerinden internetin hediye edileceği Turkcell numarasının yazılması yeterli olacak.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Turkcell Salla Kazan ile 2.5 yılda 23 milyon kişiye 790 milyon hediye

Yine firmaya göre yoğun ilgi gören Salla Kazan’la bugüne dek 23 milyon Turkcell’liye 790 milyon adet hediye verildi. Şimdiye kadar kazanılan hediyelerin toplamı ise 440 milyon GB ve 48 milyar dakikaya ulaşmış durumda. İnternet ve dakikaya ek olarak Turkcell uygulamalarına özel hediyeleri de kapsayan Salla Kazan, fizy, lifebox, Dergilik, BiP, GollerCepte ve TV+ üyelik paketleri de kazandırıyor. Şimdiye kadar 120 milyar BiP dakikası ve 242 milyon adet dijital servis hediyesi dağıtıldığı firma tarafından verilen dikkat çekici bilgiler arasında yer alıyor.

İlginizi Çekebilir

Test edilen yeni Spotify özelliği