reklamı kapat

POPÜLER

Turkcell Galatasaray

Turkcell’den Galatasaray taraftalarına internet hediyesi!

Turkcell dijital işbirliği yaptığı Galatasaray’ın 22’nci şampiyonluğunda taraftarlara unutulmaz bir hediye vermeye hazırlanıyor.

Firmadan yapılan resmi açıklamaya göre Sarı Kırmızı Destek Paketleri’nden Şampiyon paketi alarak takımlarına destek olan Galatasaray taraftarlarının her birine bugüne kadar toplamda 126,6 GB hediye eden Turkcell, şimdi sarı-kırmızılıların 22’nci şampiyonluk sevincine de ortak oluyor. Firma, “şampiyon” pakete sahip taraftarlara 22’nci şampiyonluğu dijital ortamda rahat rahat kutlayabilmeleri için 22 GB hediye ediyor. Hediye internetlerin Galatasaray’ın son hafta deplasmanda oynayacağı Demir Grup Sivasspor maçının oynanacağı 24 Mayıs Cuma günü taraftarların hatlarına yükleneceği belirtiliyor. Söylendiği kadarıyla bu hediyeden “şampiyon” paket sahiplerinin yanı sıra son hafta oynanacak maç öncesine kadar ‘Şampiyon’ paketi alan Galatasaray taraftarları da yararlanabilecek. Turkcell hattına sahip Galatasaraylılar “şampiyon” paketini, Turkcell satış kanallarının yanı sıra SMS ile de kolayca satın alabiliyor. Bunun için GS9 yazıp 2200’a mesaj göndermeleri yeterli oluyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Turkcell, Galatasaray taraftarlarını sevindirecek bir adım atıyor

Geçmiş dönemde iki şirket tarasından yapılan işbirliğiyle taraftarlara, ‘Sarı’, ‘Kırmızı’ ve ‘Şampiyon’ adı verilen 3 farklı dijital destek paketi sunulmuştu. Şampiyon paketine sahip taraftarlar şimdiye kadar Galatasaray’ın ligde attığı her gol başına 200 mb, tüm destek paketliler ise takımlarının her galibiyetinde 1GB hediye internet kazanıyorlardı. Turkcell, destek paketi alan taraftarlara internetin yanı sıra yüzlerce maç bileti, forma ve imzalı top hediye edildiğini de belirtiyor. Turkcell’in dijital servislerinden oluşan destek paketleri 5, 7 ve 9 TL’ye alınabiliyor.  Sarı Kırmızı Destek Paketleri’yle ilgili detaylı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir

Dünyanın ilk katlanabilir dizüstü modeli