reklamı kapat

POPÜLER

Adobe Premiere Rush CC

Android kullanıcılarına “video düzenleme uygulaması” Premiere Rush CC müjdesi

Adobe‘un YouTube içerik üreticilere özel olarak hazırladığı video düzenleme uygulaması Premiere Rush CC, sonunda Android için de çıktı.

İlk olarak 15 Ekim 2018 tarihinde lanse edilen Adobe Premiere Rush CC, başta sadece masaüstü ve iOS cihazlara özel kılınmıştı. İşte bu bekleyiş sona erdi ve uygulama Android için de kullanıma sunuldu. Direkt olarak buradan ulaşabileceğiniz uygulama, hatırlamak adına yeni nesil bir video düzenleme uygulaması. Bu uygulama direkt olarak YouTuber’ları hedef alıyor. Aynı zaman Snapchat, Instagram, Facebook, Twitter ve Vimeo temelli içerik üretenlere de hitap eden sürüm, Premier CC karışık gelenler için güzel görünüyor. Premiere Pro, AfterEffects ve Audition yazılımlarının “temel özelliklerini” bir araya getiren Rush CC, koyu renkli oldukça güzel bir arayüz üzerine kuruluyor. Creative Cloud altyapısı üzerinden cihazlar arasında senkronizasyon sunan uygulama, birçok otomatik düzenleme ayarına sahip. Arkasında Adobe Sensei yapay zeka altyapısı bulunan uygulama, aylık 9.99 dolarlık ödeme ile desteklenen her platformda kullanılabiliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Adobe Premiere Rush CC çok öne çıkamadı

Ancak Android dünyasına giriş ile bunun değişeceği tahmin ediliyor. Giriş paketi altında ücretsiz olarak kullanabileceğiniz uygulama, özellikle YouTuber’lık yolunda yeni adım atmış kişileri çok memnun edecek bir konumda yer alıyor. Uygulamanın sadece üst düzey Android cihazlarda çalıştığını belirtmekte fayda var.

İlginizi Çekebilir

Çok dikkat çeken Android modeli OnePlus 7 Pro