reklamı kapat

POPÜLER

Adobe Premiere Rush for Samsung

Samsung için Adobe Premiere Rush uygulamasının avantajları

Samsung Galaxy kullanıcıları daha gelişmiş bir video deneyimi için Adobe Premiere Rush ile buluştu. Uygulamayı denediniz mi?

Samsung Galaxy modellerinin bir kısmı cihazlar için özelleştirilmiş Adobe Premiere Rush uygulamasıyla geçtiğimiz haftalarda buluştu. Mobil video çekim yeteneklerine güvenen Galaxy modellerinde çok daha etkileyici videolar ortaya çıkarmak için öne çıkan uygulama, aynı zamanda telefondan video düzenleme deneyimini de iyileştiriyor. Uygulamanın Samsung’un Adobe ile ortaklığından dolayı Galaxy cihazlar için “tam optimize edilmiş halde” kullanıma sunulduğu belirtiliyor. Özelleştirilebilir Motion Graphics şablonları, yapay zeka kullanan ses temizleme, grafik yaratma ve ses miksajı gibi özellikler basit birkaç dokunuşla kullanılabiliyor. Akıllı telefonların giderek gelişen video çekim yeteneklerinden sonuna kadar faydalanmak isteyen kullanıcılar için uygulama öne çıkıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Samsung Galaxy modellerine özel optimize

Peki Android cihazlarda da kullanılabilen uygulama Samsung için ne gibi özelleştirilmiş yetenekler sunuyor? Firma tarafından yapılan açıklamaya göre özelleştirilmiş özellikler arasında gelişmiş montaj performansına ön ayak olacak GPU optimizasyonu bulunuyor. Böylece Galaxy S10 ile video aktarımı bir önceki sürüm cihazlara kıyasla yüzde 70 daha hızlı gerçekleşiyor. Bunun yanı sıra HDR10+ özelliği ve Samsung’un cihazları monitöre bağlamayı mümkün kılan DeX aksesuarına sunulan destek de kullanıcılar için öne çıkan yetenekler arasında yer alıyor.

Premiere Rush uygulamasına aylık abonelik gerçekleştiren Galaxy kullanıcıları için sınırsız video aktarımı, 100 GB’lık bulut depolama alanı ve yıllık aboneliği yüzde 20 indirimle elde etme fırsatı da yine ek avantajlar arasında. Yıllık abonelikteki yüzde 20 indirimin Ocak 2020‘ye kadar geçerli olduğunu belirtelim. Uygulama şimdilik Galaxy S9, Galaxy Note9 ve Galaxy S10 serisi modellerde kullanılabiliyor. Samsung’un mobil cihazlardaki mağazasından indirilebilen uygulamanın yakında daha fazla sayıda Galaxy modelinde kullanılması bekleniyor.

İlginizi çekebilir

Uygulamanın Android versiyonunun tanıtımı