reklamı kapat

POPÜLER

Adobe Premiere Rush CC YouTube video düzenleme uygulaması
Adobe Premiere Rush CC YouTube video düzenleme uygulaması
Adobe Premiere Rush CC YouTube video düzenleme uygulaması

YouTube içerik üreticilere özel video düzenleme uygulaması: Premiere Rush CC [Video]

Bugün tüm detaylarına aşağıda ulaşabileceğiniz iPad’e özel Photoshop CC sürümünü tanıtan Adobe, ayrıca karşımıza YouTube içerik üreticilere özel video düzenleme uygulaması Premiere Rush CC ile çıktı.

Adobe Premiere Rush CC, Max konferansı kapsamında tanıtılan bir yeni nesil video düzenleme uygulaması. Hem masaüstü hem de iOS sürümü bulunan uygulama, 2019’da Android için de çıkacak deniyor. Bu uygulama söylendiği kadarıyla direkt olarak YouTuber’ları hedef alıyor. Aynı zaman Snapchat, Instagram, Facebook, Twitter ve Vimeo temelli içerik üretenlere de hitap eden sürüm, Premier CC karışık görünenler için güzel görünüyor. Premiere Pro, AfterEffects ve Audition yazılımlarının “temel özelliklerini” bir araya getiren Premiere Rush CC, koyu renkli oldukça güzel bir arayüz üzerine kuruluyor. Creative Cloud altyapısı üzerinden cihazlar arasında senkronizasyon sunan uygulama, birçok otomatik düzenleme ayarına sahip. Örneğin uygulama videoda geçen konuşma bölümlerinde arka plan müziğini otomatik olarak kısabiliyor. Arkasında Adobe Sensei yapay zeka altyapısı bulunan uygulama, aylık 9.99 dolarlık ödeme ile desteklenen her platformda kullanılabiliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
Adobe Premiere Rush CC YouTube video düzenleme uygulaması

Yeni nesil video düzenleme uygulaması Adobe Premiere Rush CC öne çıkabilir mi?

Bunun cevabı açıkça evet. YouTube gibi platformlarda video üreten kişiler için Premier CC’yi öğrenmek çok kolay olmuyor. Bu tarz daha basit bir programın ciddi şekilde öne çıkacağı tahmin ediliyor.

Video