reklamı kapat

POPÜLER

Ücretsiz oyun Sims 4

Ücretsiz oyun! Sims 4 kısa süreliğine bedava

EA’in çok satanlar listesinden düşmeyen ve vazgeçilmezi sayılan oyun serilerinden The Sims, son oyunu kısa süreliğine ücretsiz yaptı. Sims 4 oynamanın tam zamanı.

Çıktığı dönemden bu yana en popüler oyunlardan biri olan The Sims, en gelişmiş ve en son oyunu Sims 4 ile bir kez daha gündemde. EA’in “ücretsiz oyun” dağıtımından nasibini alan Sims 4’ün standart versiyonuna hiçbir ücret ödemeden sahip olabilirsiniz. Serinin en gelişmiş oyunu olan Sims 4’te etkileyici karakter yaratım ekranı ve Sim’ler alasında iyileştirilmiş ilişkiler gibi detaylar bulunuyor. Oyunun ücretsiz sürümünün PC ve Mac için geçerli olduğunun altını çizelim. Evet, oyun Mac desteği de sunuyor. Sims 4’ün kısıtlı ücretsiz dağıtım dönemi ise 28 Mayıs 2019‘da sona erecek. O yüzden elinizi çabuk tutmakta fayda var.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Ücretsiz Sims 4 edinme

Oyunu üretsiz olarak kütüphanenize eklemek için bir Origin hesabına sahip olmalısınız. Eğer daha önce hiç Origin hesabına sahip olmadıysanız buradan hesabınızı oluşturabilirsiniz. Tıpkı Steam gibi PC uygulaması bulunan Origin üzerinde, mağazaya giderek oyunu kütüphanenize ekleyebilirsiniz. Zaten Origin anasayfasını ziyaret ederseniz, doğrudan oyunun ücretsiz olduğu duyurusuna tıklayarak da oyunun sayfasına erişmek mümkün oluyor. “Get it Free” dedikten sonra da oyun sonsuza kadar kütüphanenizdeki yerini alıyor.

Bu noktada oyunun standart sürüm olduğunu bir kez daha hatırlatalım. Bildiğiniz gibi EA özellikle Sims konusunda çıkardığı ek paketlerle ünlüdür. Oyunu geliştirmek ve farklı deneyimler eklemek için ek paketleri ayrıca satın almanız gerekiyor.

İlginizi çekebilir

Oyunun tanıtım fragmanı