reklamı kapat

POPÜLER

sims 4

The Sims 4’e havuz geliyor! [Video]

The Sims 4‘ü çok tartıştık. Gerek eksiklikleri gerek oyun çıktıktan sonra sunamadıkları konusunda severlerini bir hayli üzen oyun, gelmiş geçmiş en iyi Sims oyunu olabilmek için hala çok çalışıyor.

The Sims 4’teki havuz eksikliği oyun çıktıktan sonra gözümüze batan detayların en küçüğü oldu belki de. Sürekli karşımıza çıkan “yükleme” ekranı herkesin yeterince sinirini bozduysa müjde! Yükleme ekranından şimdilik kurtulamıyoruz ancak The Sims 4 ücretsiz güncellemelerle yeni içerikleri bünyesine ekliyor ve buna havuz da dahil. Aslında EA’in daha sonra indirilebilir içerik halinde insanlara “Havuz Paketi” gibi bir eklenti satmaya çalışacağından emindik ancak yeni duyuruya göre firma bu güncellemeleri ücretsiz yapacağını açıkladı.

İlk büyük güncellemeyi bu ay alacak olan oyuna ilk eklenen içerikse hayaletler oldu. Üstelik hayaletler de en az Sim’ler kadar gelişmiş ve garip! Kişilikleri ve ölüm şekillerine göre davranışlarını ölümden sonraki hayatta da devam ettiren hayaletler, ekim sonundaki Cadılar Bayramı için oyunun tutkunlarını bir hayli sevindirecek. Bunun dışında ekim ayı güncellemesi, mor göz rengini ve Star Wars kostümlerini de içeriyor. Merakla beklenen havuz güncellemesi ise kasım ayında kullanıcılarla paylaşılacak.

VİDEO