reklamı kapat

POPÜLER

Ücretsiz versiyon PUBG Lite Türkiye’de ne zaman çıkıyor?

Battle Royale severlerin merakla beklediği PUBG’nin ücretsiz versiyonu PUBG Lite, Türkiye çıkışı için geri sayımı başlattı.

Battle Royale denilince akla gelen ilk isimlerden olan PUBG’nin bir süredir ücretsiz bir deneyim sunan PUBG Lite versiyonunu Türkiye’de oyunculara açması bekleniyordu. “Lite” sürümü adından da anlaşılacağı üzere, sistem gereksinimleri konusunda da daha esnek bir sürüm. Minimum gereksinimlerinde Intel HD Graphics 4000 grafik işlemcisiyle bile çalışan oyun bu sebeple sadece ücretsiz oluşundan değil, donanım sıkıntılarına çözüm sunduğu için de istenen versiyonlardan biriydi. Türkiye içinse nihayet geri sayım başladı. 9 Mayıs’tan bu yana ön kayıt sürecine devam eden oyun, 23 Mayıs‘ta ön kayıt sürecinin tamamlanacağını ve oyunseverlerle buluşacağını açıkladı.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

PUBG Lite ön kayıt eşyaları

Hala PUBG Lite ön kayıtları devam ediyor

Oyuna katılmak için hala ön kayıt yaptırmadıysanız, ön kayıtla beta sürecine dahil olabileceğinizi de belirtelim. 22 Mayıs’a kadar devam edecek olan ön kayıt sürecinde oyunculara oyun içi kozmetik eşyalar da hediye ediliyor. Halihazırda kayıt yaptırırsanız elde edeceğiniz eşyalar arasında M416 Kaplan ve Çita Paraşütü bulunuyor. Ön kayıt yaptıran kullanıcıların sayısı arttıkça hediyelerin çeşitleneceği de resmi açıklamalar arasında.

Minimum sistem gereksinimlerinde Intel Core i3 (2,4 GHz) işlemci ve 4 GB RAM’le çalışan oyunun tavsiye edilen sistem gereksinimleri ise Intel Core i5 (2,8 GHz), 8 GB RAM ve NVIDIA GeForce GTX 6600 veya AMD Radeon HD 7870 grafik kartı şeklinde.

23 Mayıs‘ta Türkiye’de açılacak olan oyuna ön kayıdınızı buradaki adresten gerçekleştirebilirsiniz.

İlginizi çekebilir

Oyunun tanıtımı