reklamı kapat

POPÜLER

PUBG LITE

Ücretsiz versiyon PUBG Lite nihayet Türkiye’de

En popüler oyunlar arasında yer alan PUBG, Battle Royale severlere PUBG Lite beta sürecini başlattı. Bu beta sürümü ile Türkiye’de ücretsiz oynanabilecek!

PUBG oyunu mobil tarafta da oynanmaya başlamasından itibaren popülerliğini arttırmıştı. Ancak Apex Legends, Fortnite gibi ücretsiz oynanabilen Battle Royale rakiplerinin karşısında ücretli olması PUBG’yi zora sokuyordu. Ancak yeni oyun betası geliyor. Dün başlayan PUBG Lite ön kayıtları Türkiye’de de açıldı. Her bilgisayara, #herkesePUBGLITE etiketi ile yeni sürümünün mottosunu paylaştı. Daha düşük sistem gereksinimleri olan sürüm, daha fazla oyuncuya ulaşmak için bir adım gibi duruyor. Şirketin duyurusuna göre, PUBG Lite, beta testlerine Türkiye ve Brezilya’da devam edecek. Bu yeni sürüm için özel bir “ödüllü” etkinlik de düzenleyecek. Şirket, 9-22 Mayıs tarihlerindeki canlı olarak yayınlanacak etkinlikte vereceği ödülleri ise M416 Kaplan, Çita Paraşütü olacak.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Minimum sistem gereksinimleri

PUBG Lite açılış etkinliğine katılmak ve PUBG Lite betayı indirmek ve ön kayıt olmak için buraya tıklayabilirsiniz. Oyun beta sürümü olduğu için çeşitli hatalarla karşılaşabilirsiniz, oyunu oynamak için gerekli “minimum” sistem gereksinimleri şu şekilde:

Oyunu oynamak için bilgisayarınızın en az Windows 7 olması gerekiyor. Bunun dışında Windows 8 ve 10 64 bit gibi sistemlerde oynayabiliyorsunuz. İşlemcinin ise en azından Intel Core i3 2,4 GHz olması gerekiyor. Intel Core i5 2,8 GHz bilgisayarlarda da oynanabiliyor. Bellekte ise minimum 4 GB ve 8 GB gerekiyor. Grafik işlemcisinin Intel HD Graphics 4000, NVIDIA GeForce GTX 6600 ya da AMD Radeon HD 7870 olması lazım. Depolama alanı olarak ise en az 4 GB yeterli olacaktır.

İlginizi çekebilir

PUBG Mobile’ın Çin versiyonu Game for Peace fragmanı