reklamı kapat

POPÜLER

PUBG Lite

PUBG Lite nihayet Türkiye’de [İndir]

Uzun zamandır beklenen ücretsiz versiyon PUBG Lite, nihayet Türkiye’de indirilmeye sunuldu. Aksiyona atlamanın vakti geldi.

En popüler Battle Royale oyunlarından PUBG’nin ücretsiz versiyonu PUBG Lite, 23 Mayıs’tan itibaren artık Türkiye’de de resmi olarak indirilebiliyor. Daha düşük sistem gereksinimlerine sahip olan oyun, hemen herkesin Battle Royale deneyimine dahil olmasını amaçlıyor. Ayrıca ana oyunun kendisinin aksine herhangi bir ücret ödemeden edinebiliyor olmak da hanesine büyük bir artı olarak yansıyor. 3 farklı harita ve Antrenman Modu’nu sunan oyunda Erangel, Miramar ve Sanhok‘ta diğer oyuncularla çatışabiliyorsunuz. Vikendi ise Lite’ta yer almıyor. Ana oyunda olduğu gibi Lite versiyonunda da üçüncü şahıs perspektifi ya da birinci şahıs perspektifinden oynayabileceğinizi de ekleyelim. Oyunu ilk kez deneyimleyecekseniz, resmi sitedeki tüm detayları anlatan blog yazısına göz atmanızı tavsiye ederiz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

PUBG Lite indirme

Oyunu indirmeye geçmeden önce sistem gereksinimlerinin de üzerinden kısaca geçelim. Minimum gereksinimlerde Intel Core i3 (2,4 GHz) işlemci ve 4 GB RAM‘le çalışabilen oyunu Intel HD Graphics 4000 ekran kartı dahi destekliyor. Tavsiye edilen gereksinimlerde ise Intel Core i5 (2,8 GHz) işlemci, 8 GB RAM yer alıyor. Burada grafik kartı opsiyonları olarak NVIDIA GeForce GTX 660 ya da AMD Radeon HD 7870 bulunuyor.

Oyunu indirmek ise çok basit. Oyun Steam’de yer almıyor ve kendi launcherı ile geliyor. Burada yer alan URL’ye tıkladıktan sonra ekranda çıkan “İndir” yazısına dokunarak oyunu indirebiliyorsunuz. İndirdikten sonra oyunu açıp talimatları takip ederek oyunu kurabilirsiniz.

Oyunu başlatmakta sorun yaşamanız durumunda gerekli programlar da yine aynı sayfa üzerinde indirilmeye sunulmuş durumda. Sürücü problemi yaşarsanız da yine aynı noktadan sürücüleri yükleyebilirsiniz.

İlgili video

Oyunun tanıtımı