reklamı kapat

POPÜLER

PUBG Lite turnuva

Başvurular devam ediyor; PUBG Lite Türkiye’deki ilk turnuva için geri sayımı başlattı

PUBG’nin düşük sistem gereksinimleriyle ücretsiz olarak sunulan versiyonu PUBG Lite, Türkiye’deki ilk turnuvası için hazırlıkları tamamladı.

Yüksek sistem gereksinimleri sebebiyle PUBG’yi deneyimleyemeyen PC oyuncuları için ücretsiz olarak indirilmeye sunulan PUBG Lite, Mayıs 2019’da Türkiye’deki oyuncularla buluşmasının ardından şimdi ilk turnuvasını düzenlemeye hazır. “Survival Masters 4vs4” turnuvası olarak açıklanan etkinlik 21 Eylül‘de başlayacak. Programı açıklanan turnuva ilk etapta 3 eleme haftasıyla oyuncuları belirliyor. 21-22 Eylül ilk eleme haftasını oluştururken, 27-29 Eylül arası ikinci eleme haftası, 4-6 Ekim arası da üçüncü eleme haftası gerçekleşecek. 12 Ekim‘de ise büyük finalde takımlar birincilik ödülü için yarışacak.

PUBG Lite turnuvasına katılım devam ediyor

Survival Masters 4vs4 PUBG Lite içindeki yeni oyun modlarından biri. 4’er oyunculu iki takımın karşı karşıya geldiği bu modda 40 puana ilk ulaşan takım kazanıyor. 512 takıma ev sahipliği yapacağı belirtilen turnuvada takımlar 8 gruba dağıtılacak. 3 maçlık seri formatında yarışacak olan takımlardan her grubun en iyi iki takımı büyük finale katılım hakına sahip olacak.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Ödül havuzu 18.800 TL olarak açıklanan PUBG Lite turnuvasında birinci takım 8.000 TL‘nin sahibi olacak. İkinci takım 4.000 TL, üçüncü takım ise 3.000 TL ödül kazanacak. Dördüncü, beşinci ve altıncı takımlar ise sırasıyla 2.000 TL, 1.000 TL ve 800 TL’lik ödülü evlerine götürecek. Ancak bu turnuvadan “ödülsüz” ayrılmak diye bir şey oolmadığını belirtelim. 7-16 arasındaki takımlar da PUBG’nin ürünleriyle “teselli ödülüne” kavuşacak. Turnuvaya başvurular devam ediyor. Buradaki adresten katılabilirsiniz.

İlginizi çekebilir

Mobil versiyonun 9. sezon tanıtımı