reklamı kapat

POPÜLER

PUBG Lite

PUBG Lite oyuncuları için eğlenceli yeni oyun modu göründü!

PC için PUBG Lite oyuncuları yakında eğlenceli bir Arcade moduna daha kavuşuyor. Yeni oyun modu için geri sayım başlatıldı.

Battle Royale oyunları arasındaki en popüler isimlerden PUBG’nin ücretsiz PC versiyonu PUBG Lite, oyuncular için eğlenceli yeni bir Arcade modunun geleceğini müjdeledi. Oyunun resmi Türkiye Twitter hesabından paylaşılan duyuruda “Yeni Arcade oyun modu çok yakında” notu düşülmüş. İlk güncellemeyle gelmesi beklenen oyun modunun hangisi olduğu açıklanmıyor. Ancak oyunun geliştirici ekibinin başındaki isim Park Min Kyu, 8 Kasım’da yaptığı açıklamada oyuna yakında Free for All modunun dahil edileceğini kaydetmişti. Bu sebeple, gelecek yeni Arcade modunun Free for All olacağı düşünülüyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Yeni PUBG Lite güncellemesi Erangel 2.0’ın da habercisi

Gelecek güncellemenin sadece bununla sınırlı olmayacağı da düşünülüyor. Düşük konfigürasyonlu PC’ler için düzenlenen oyunun Erangel 2.0’a bu güncellemeyle kavuşması bekleniyor. Oyunun favori haritasının yeni versiyonu ücretsiz sürümde de nihayet kendine yer buluyor. Güncelleme için ne yazık ki herhangi bir tarih açıklamasında bulunulmadı. Ancak en geç aralık ortası gibi güncellemeye kavuşmamız olası.

Oyunun 21 Kasım’da bakıma gireceğini de hatırlatalım. Saat 06:00’da başlayacak olan bakım çalışmasının 5 saat süreceği kaydediliyor. Oyuncular 11:00’a kadar oyuna erişim sağlayamayacak. Bakım çalışmasının ardından güncelleme notları da yine oyuncularla paylaşılacak.

İlginizi çekebilir

Fortnite oyuncularına Star Wars sürprizi