reklamı kapat

POPÜLER

Redmi K30

Redmi K30 için bulunan çok iddialı ekran detayı

İlk geliştirme duyurusu geçtiğimiz aylarda yapılan Redmi K30 için MIUI 11 içerisinde çok iddialı bir teknik detay ortaya çıktı.

Advertisement

Redmi’nin ilk 5G destekli telefonu olacak Redmi K30, resmi olarak aralık ayında tanıtılacak, 2020’nin başında da raflardaki yerini alacak gibi görünüyor. Resmi ön duyuruda da gösterildiği üzere ekrana entegre edilen iki adet ön kameraya sahip telefon, MIUI 11’den elde edilen yeni detaylara bakılırsa 120 Hz yenileme hızına sahip bir ekranla gelecek. Eğer bu doğruysa pazarda çok ses getirecek model, 120 Hz ekran ile 90 Hz ekranlı cihazlardan daha da seri bir kullanım deneyimi sunacak. Bu arada MIUI 11 kodlarında cihazın yana konumlandırılacak bir parmak izi sensörü taşıyacağı da görülüyor. Bu detay kişilerin tercihlerine göre olumlu ya da olumsuz olarak değerlendiriliyor. Birçok kişi sensörün yanda olması seviyor. Bazı kişiler ise ekrana entegre edilmesi, bazıları ise arkaya konumlandırılması istiyor.

Redmi K30

Telefonu çalışırken gösterdiği iddia edilen görsel

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Redmi K30, çok dikkat çekecek gibi görünüyor

Geriye dönük 4G uyumlu 5G versiyonu ve sadece 4G’li olmak üzere iki farklı model halinde gelecek akıllı telefon, fiyat performans konusunda çok iddialı olacak izlenimi oluşturuyor. Bizim de çok merak ettiğimiz telefonun Türkiye’de başka bir isim altında satılması bekleniyor. Biliyorsunuz Redmi K20 ve K20 Pro modelleri Türkiye’de Xiaomi Mi 9T ve Mi 9T Pro olarak satılıyor.

İlginizi Çekebilir

Firmanın burada yeni çıkan modellerinden