reklamı kapat

POPÜLER

PUBG Lite güncellemesi
PUBG Lite QBZ
PUBG Lite Rony
PUBG Lite duo

PUBG Lite güncellemesi göründü: Yeni mod, silah ve araç

Türkiye’deki oyuncularla buluşan PUBG Lite ilk güncellemeyi müjdeledi. Oyun güncellemeyle yenilikler ve iyileştirmeler vadediyor.

Popüler Battle Royale oyunu PUBG’nin ücretsiz ve düşük sistem gereksinimli versiyonu PUBG Lite, 23 Mayıs’ta Türkiye’deki oyuncularla buluştu. Bir hafta içinde 700 binden fazla kayıtlı kullanıcıya ulaşan oyun büyük bir ilgiyle karşı karşıya. Oyunun yayınlanmasının ardından ise ilk büyük güncelleme müjdelendi. 4 Haziran‘da yayınlanacak olan güncelleme ile beraber kullanıcılar için yeni özellikler, iyileştirmeler, araç ve silah oyuna eklenecek. Halihazırda oyunda var olan birinci şahıs ve üçüncü şahıs modlarının yanına güncellemeyle beraber Duo Modu eklenecek. Böylece oyuna iki kişi dahil olabileceksiniz. Oyuna eklenecek araç ve silahın ise sırasıyla Rony ve QBZ olduğu da açıklandı. İyileştirmeler sayesinde de oyunun biraz daha gelişmiş bir deneyim sunması bekleniyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

PUBG Lite QBZ
PUBG Lite Rony
PUBG Lite duo

PUBG Lite, Oyun Günleri’ni başlatıyor

Oyuncuları bekleyen tek sürpriz Duo Modu, Rony aracı ve QBZ silahı değil. Aynı zamanda Oyun Günleri de oyuna dahil edilen detaylardan. Yapılan açıklamaya göre her cumartesi günü saat 18:00’a kadar sürecek etkinlikte etkinlik süresi boyunca oyunu oynayan tüm oyunculara 2 adet Büyükada Sandığı ve BP Boost ile daha çok puan kazanma şansı veriliyor.

PUBG Lite ise Steam veya benzeri oyun kütüphanelerinde yer almıyor. Oyunu doğrudan internet sitesi üzerinden indirmeniz ve ihtiyaç durumunda ek program yüklemelerini gerçekleştirmeniz gerekiyor. Buradan oyunu indirebilir ve hemen çatışmaya dahil olabilirsiniz.

İlginizi çekebilir

PUBG Mobile’ın Godzilla güncellemesi