reklamı kapat

POPÜLER

PUBG Mobile

PUBG Mobile için Godzilla güncellemesi; yeni oyun modu ve silah yolda [Video]

PUBG Mobile yeni etkinliği için gün sayıyor. Godzilla: King of the Monsters filminin çıkışının şerefine oyuna Godzilla modu geliyor.

PUBG Mobile, Resident Evil etkinliğinden sonra bu kez Godzilla: King of the Monsters için özel içerik getiriyor. 0.13.0 betasıyla dağıtılmaya başlanan Godzilla etkinliğinin filmin çıkış tarihi olan 31 Mayıs‘tan itibaren tüm kullanıcılara gelmesi bekleniyor. Yeni güncellemeyle beraber yeni oyun modu, siyahlar ve Vikendi haritasında iyileştirmeler de kullanıcılarla buluşacak.

Godzilla etkinliğine özel olarak getirilen yeniliklere baktığımızda karşımıza ilk olarak özel yükleme ekranı ve yeni avatarlar çıkıyor. Oyuncular maç sırasında ise Erangel‘de Sosnovka Askeri Üssü’ne yakın alanlarda Godzilla’nın ayak izlerini görebilecek. Aynı zamanda oyuna girişin ardından bekleme adasında da Godzilla’nın görülebildiği belirtiliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

PUBG Mobile Godzilla

PUBG Mobile yeni silah ve oyun modu da ekliyor

Güncelleme bunun dışında bir de Team DeathMatch oyun modunu getiriyor. Bu modda birbirine karşı çatışan iki takım için de sınırsız yeniden doğma hakkı tanınıyor. Maç sonunda karşı tarafı en çok öldüren takım kazanmış oluyor. Her bir oyunun 10 dakikaya kadar sürmesi bekleniyor.

Güncelleme aynı zamanda Bizon isimli yepyeni bir silahı da oyuna dahil ediyor. Oyunun PC versiyonunda halihazırda var olan bu silah 9 mm mermileri kullanıyor. Şimdilik silahın Vikendi ve Erangel’e özel olduğunu belirtelim. Son olarak betada eklenenler arasında Kar98K için Terror Fang kozmetiği bulunuyor.

Haberin üzerinde dediğimiz gibi şimdilik betada olan bu güncellemenin Godzilla’nın vizyona girmesiyle oyunculara sunulması bekleniyor. PUBG Mobile halihazırda 0.12.0 versiyonuna sahip. Film 31 Mayıs‘ta vizyondaki yerini alacak.