reklamı kapat

POPÜLER

Microsoft Xbox Game Pass

Oyuncuları sevindirecek haber; Windows için Xbox Game Pass duyuruldu!

Yazılım devi Microsoft’un ilk olarak Xbox dünyası için duyurduğu abonelik temelli oyun servisi Xbox Game Pass, Windows tarafına da geliyor.

Microsoft, biliyorsunuz son yıllarda Xbox ile Windows dünyasını bir araya getiriyor. Xbox’a özel bir çok oyun artık Windows bilgisayarlarda da oynanabiliyor. Firma şimdi oyuncuları sevindirecek bir adım daha attı. Yukarıda da dediğimiz gibi ilk olarak Xbox için duyurulan Xbox Game Pass sistemi, çok yakında Windows tarafında da aktif olarak kullanılabilecek. Bu sistem sayesinde kişiler aylık yapacakları sabit ödeme ile 100’den fazla oyunu istedikleri kadar ve istedikleri sistemde oynayabilecek. Xbox özel oyunların da aynı gün sunulacağı sistem, gerçekten oyuncular için güzel görünüyor. Bethesda, Deep Silver, Devolver Digital, Sega, Obsidian Entertainment ve inXile Entertainment gibi firmalardan gelen / gelecek yapımlara ev sahipliği yapacak servis, buna ek olarak oyunculara bazı platform dışı indirimler de sunacak deniyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Xbox Game Pass Windows tarafına ne kadar olacak?

Bu bilgi maalesef henüz verilmiyor. Ayrıca Xbox için alınan aboneliği Windows tarafında çalışıp çalışmayacağı da gizemini koruyan detaylar arasında yer alıyor. Game Pass servisi için Xbox kullanıcıları şu an aylık 10 dolar ödeme yapıyor. Fiyatın eğer ayrı sunulacaksa yeni serviste de benzer olması bekleniyor. Sistem ile akalı tüm detayların E3 kapsamında verileceği Microsoft tarafından açıklanan bilgiler arasında yer alıyor.

İlginizi Çekebilir

En son çıkan Xbox modeli All Digital