reklamı kapat

POPÜLER

Windows 11 için Game Pass

Windows 11 için Game Pass pencere öğesi test ediliyor

Microsoft, Xbox Game Pass servisi içerisine eklenen oyunları öne çıkarmak adına bir Windows 11 pencere öğesi test etmeye başladı.

Şimdilik Windows 11 Insider’ları arasında test edilen bu pencere öğesi (Widget), Game Pass içerisine yakın zaman önce eklenen yeni oyunları hızlı şekilde gözler önüne seriyor. Burada servisten kaldırılacak oyunların da gösterileceği ve ileride sürece daha fazla bilginin ekleneceği de belirtiliyor. Bu sayede kişilerin yeni oyunları keşfetmesini sağlayacak ve Game Pass’i daha fazla oranda öne çıkaracak olan Microsoft, direkt olarak yukarıda gördüğünüz yeni pencere öğesini yüksek ihtimalle çok yakında tüm Windows 11 kullanıcılarına gönderecektir. Xbox Game Pass servisi, oyuncular arasındaki popülerliğini artırmaya devam ediyor.

Aylık ödeme ile 100’den fazla oyuna sınırsız olarak erişim sunan servis, firma tarafından yeni anlaşmalar odağında sürekli olarak güncelleniyor. Bu güncellemeler ile servise yeni oyunlar ekleniyor, bazı oyunlar ise anlaşma bitince çıkarılıyor. Peki servise yakında hangi oyunlar dahil edilecek? Bu konuda paylaşılan güncel resmî liste şöyle:

-Ghost Recon Wildlands (Bulut, Konsol ve PC) – Bugün çıktı
-Shenzhen I/O (PC) – 4 Ağustos
-Turbo Golf Racing (Bulut, PC, ve Xbox Series X|S)  – 4 Ağustos
-Two Point Campus (Bulut, Konsol ve PC) – 9 Ağustos
-Cooking Simulator (Bulut, Konsol ve PC) – 11 Ağustos
-Expeditions: Rome (PC) – 11 Ağustos
-Offworld Trading Company (PC)  – 11 Ağustos

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Game Pass servisine Türkiye’de konsol ve bilgisayar için aylık 29,99 TL‘ye abone olabiliyorsunuz. Servisin her şeye sahip “Ultimate” paketi ise konsol ve bilgisayar için aylık 44,99 TL‘ye elde edilebiliyorBu arada Xbox Live Gold üzerinden tek seferde 3 yıllık Game Pass Ultimate sahibi olmak da mümkün. Microsoft normalde bu kadar uzun süreli abonelik satmıyor.

Game Pass yeni oyunları yanında bu ilginizi çekebilir: Geleceğin robotlarını dans ederken izleyin