reklamı kapat

POPÜLER

S-Works Levo Carbon 29 NB- Krbn
S-Works Levo Carbon 29 NB- Krbn

314 bin TL’lik elektrikli bisiklet: S-Works Levo Carbon 29 NB- Krbn

Specialized markasının performansa yönelik bisiklet departmanı S-Works sıra dışı bisikletlere imza atıyor. S-Works Levo Carbon 29 NB- Krbn modeli de şirketin yüksek fiyatıyla dikkat çeken elektrikli bisiklet modeli.

314.475 TL’Lik fiyat fiyat etiketine sahip olan bisiklet Türkiye’de satılan en pahalı elektrikli bisikletlerden biri. Dik tırmanışlar ve sert inişler için tasarlanan model bir arazi bisikleti olarak karşımıza çıkıyor. Specialized M2-700 pilden güç alan bisiklet tam dolu pille yaklaşık 70 kilometrelik menil sunuyor. Saatte 25 kilometre hıza ulaşabilen bisiklet tamamen karbon kadroya sahip. Bu kadroya 150 mm yumuşak/kontrollü süspansiyon ve güçlü motor eşlik ediyor. Hidrolik disk fren sayesinde güvenilir bir fren deneyimi vadeden model üst düzey performans sunuyor. Güvenli inişler için alın borusu açısını gevşetildiği bisiklette tırmanma verimliliğini artırmak için sele borusu açısı dikleştirilmiş durumda.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

S-Works Levo Carbon 29 NB- Krbn üst düzey malzeme kalitesiyle geliyor

Bisikletin hem ön hem de arka kısmında amartisörler yer alıyor. Bu sayede hem engebeli hem de sert inişlere hitap eden modelin ön ve arka tarafında bir LED aydınlatma mevcut değil. Kullanıcılar diledikleri durumda Specialized’ın veya farklı markaların LED aydınlatmalarını tercih edebiliyor. Elektrikli bisikletin fiyatına bakıldığında çok az bir kitleye hitap edeceğini söylemek mümkn.

İlginizi çekebilir: Xiaomi imzalı robot köpek CyberDog ile tanışın