reklamı kapat

POPÜLER

Xiaomi Himo Z20 elektrikli bisiklet
Xiaomi Himo Z20

80 km menzil sunan Xiaomi Himo Z20 katlanabilir elektrikli bisiklet için indirim fırsatı

Piyasada satın alabileceğiniz başarılı elektrikli bisiklet modellerinden biri olan Xiaomi Himo Z20 bisiklet için indirim fırsatı geldi.

Pedal destekli bir bisiklet modeli olarak karşımıza çıkan modelde bir gaz kolu bulunmuyor. Katlanabilir bir tasarıma sahip olan model bu sayede otomobil bagajlarına rahatlıkla sığabiliyor. Beyaz ve gri renk seçenekleri sunan bisiklet çıkarılabilir lityum pille geliyor. Kullanıcılar bisikletteki pili tam olarak şarj ettiğinde yaklaşık 80 kilometre menzil değeri elde edebiliyor. Bisikletin pili yaklaşık 5 saatte tekrarnda şarj ediliyor. 21,6 kilogram ağırlığındaki bisiklet 100 kilogram ağırlığındaki sürücüleri taşıyabiliyor. Saatte 25 kilometre hıza ulaşabilen Xiaomi Himo Z20 modelinde pedal modu dışında moped modu da bulunuyor. Bu modlar farklı yol koşullarına göre ayarlanmak üzere seçilebiliyor. Gövdesinde alüminyum malzemenin tercih edildiği modelin arka tarafında bagaj aksesuarı mevcut değil.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Elektrikli bisiklet arayanlara: Xiaomi Himo Z20

Bisikletin ön ve arka tarafında LED aydınlatma da yer alıyor. Bu sayede gece sürüşlerinde de kullanılabilen Himo Z20, şehir içi kullanıma hitap ediyor.  Bugünlerde hem katlanabilir hem de elektrikli bir bisiklet modeli satın almayı düşünüyorsanız Xiaomi imzalı bisiklet modeline göze atabilirsiniz. Piyasada 23 bin TL’nin üzerinde satılan bisikletin beyaz renkli modelinin fiyatı 20.999 TL.

Xiaomi

İlginizi çekebilir: Xiaomi imzalı robot köpek CyberDog ile tanışın